Jump to content

Merhaba Gençler

emrasl1

Önerilen İletiler

merhaba gençler, bendeniz emre, Bilişim sektörü ile debeleniyorum, yaş 21

Animelerde ecci'yi sevmem, genelde ne güdümlü olduğu belli, heleki little girl tarzında karakterleri hiç sevmem, saçma sapan ötesi geliyor bana, (kişisel görüşdür .)

Action Shounen animeleri severim,

Komedi bazında hele, SlamDunk'a bayılırım, şiddet ötesi fanıyımdır,

Ve yaş ilerledikçe az anime izler oldum, ama gittikçe manga-manhwa-webtoon'lara sarıyorum.

Genelde millet bunları sessiz kafayla okur ama ben asla sessiz okumam, mutlaka sesin son seviyede olduğu Trance muzik dinlerim, heleki mangada actionlar kopuyorsa Dehşetül Vahşet haz alır ve gaza gelirim :D :D

ayrıca şahsım adına ait webtoon blogumada beklerim, link

Velhasıl kelam Selamun Aleyküm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aleyküm Selam

Hoş geldin bende ecci sevmem o romantik animelerde izlemem illa savaş olacak :ph34r:

Edit:İlla biri birini öldürecek falan yoksa rahat edemiyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ve Aleyküm Selam. Hoş geldin Emre kardeş. Slam Dunk 'a bayıldığına göre Great Teacher Onizuka 'yıda seversin. Bi bak derim bu arada :)

Sende aynı benim gibisin. Cidden yaş ilerledikçe anime 'ye vakit ayırmamız çok zorlaşıyor. Manga tarzı daha yakın geliyor...

Neyse çok uzattık. Aramıza hoş geldin tekrardan. İyi forumlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Slam Dunk 'a bayıldığına göre Great Teacher Onizuka 'yıda seversin. Bi bak derim bu arada :)

Valla dostum onuda izledim, oda çok güzeldir doğrudur :) , zaten 4 tane arşivlemiş oldugum anımelerden ikisi slamdunk ve gto, dierleride bleach naruto shıppuuden :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.