Jump to content

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

Mystogan

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 69
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

One Piece (ワンピース Wan Pīsu) = Eiiçiro Oda (栄一路尾田) tarafından yazılan ve çizilen Japon shōnen manga serisidir. Haftalık Shōnen Jump (少年ジャンプ) dergisinde Ağustos 1997'den beri yayınlanmaktadır. One Piece

One piece hakkındaki görüşlerimizi burada paylaşalım. Bölümler ve olacaklar ile ilgili Spoiler kullanalım.   Not = Tanıtım ve Açıklama bir alt yorumda

naruto son bölümlerdeydim. bleach, ao no exorcist, kroshitsuji, death note, full metal alc vs birsürü anime izlemiş ama one piece izlememiştim. artık bunu bir görev gibi düşünürken, izlemeye başladım.

Arkadaşlar normalde ders çalışıyorum int. girmiyorum ama biraz ara verdim One piece'de

aklımı karıştıran birşey var. One piece'in hazine olduğu malum ama bence herkezin

hazine görüşü farklıdır ve animede'de buna dikkat çekiliyor.

Dikkatimi çeken şey ise ;

One Piece= (HASIR ŞAPKA OLABİLİRMİ ?)

Benim asıl merak ettiğim Gol D. Roger hiç bir zaman one piece demiyor. Nerden çıktı bu isim ?

Ayrıca hasır şapka Shankste olduğu için one piece olduğunu zannetmiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luffy ve tayfası Raftel'e ulaştığında ancak bu sorunun cevabına ulaşacağız :D gol d. roger ölmemiş olabilir, belki raftel'de luffy'i bekliyordur :wub:

roger yaşıyorsa Oda az küfür yemez. :DÇünkü ağır bi mantık hatası olur.

1.si roger ın idamında bulunan yetkililer basit kişiler olamaz bütün rütbeliler vardır orda.Yani yanılıyor olamazlar

2.si Roger zaten ölümcül bir hastalığa yakalanmıştı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roger yaşıyorsa Oda az küfür yemez. :DÇünkü ağır bi mantık hatası olur.

1.si roger ın idamında bulunan yetkililer basit kişiler olamaz bütün rütbeliler vardır orda.Yani yanılıyor olamazlar

2.si Roger zaten ölümcül bir hastalığa yakalanmıştı

Ben hiç şaşırmam yaşıyorsa, daha görmediğimiz nice meyveler ve özellikleri vardır ;) Brook nasıl yaşıyor mesela :D dediğin gibi bir tek hastalık olayı yüzünden mümkün olmayabilir, ama one piece dünyasında hastalığıda yenmen mümkün :lol: Emporio İvankov'un iğneleri her derde deva mesela :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bensiz op muhabbetine nasıl cürret edersiniz <.<

Benim asıl merak ettiğim Gol D. Roger hiç bir zaman one piece demiyor. Nerden çıktı bu isim ?

Ayrıca hasır şapka Shankste olduğu için one piece olduğunu zannetmiyorum.

aklıma geldi ODA-sensei seri ile ilgili kimseye söylemediği tek sırrın "one piece" 'in manası olduğunu söylemişti.

Yani kelimeler kendi içinde bir şeye tekabül ediyor. Bunu bir face sayfasında söylediğimde ortaya harflerin rastgeldiği sayılardan tut harflerin şekillerinin bir manası olabileceğine dair pek çok şey tartışmıştık-yabancı sayfaydı ama başka ülkelerde bizden çok farklı düşünmüyor gördüğüm kadarıyla :D-

hatta ben komiklik olsun diye antik silahlar ateşlenince gezegendeki adalar dünya üstüne one piece yazacak enelde bunu görüp dünyaya inecek demiştim :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hatta ben komiklik olsun diye antik silahlar ateşlenince gezegendeki adalar dünya üstüne one piece yazacak enelde bunu görüp dünyaya inecek demiştim :D

İnmişken "Enel Hak" desin birde  :lol: Hallac-ı Mansur'u da yad etmiş oldum bu arada :wub: one piece olayında çok büyük birr süpriz çıkacağı kesin zaten :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adamın ne düşündüğünü kestiremiyorum bir türlü
Enel ne olacak
X Drake vardı Kaidou ya sataşıyordu
Jewelry Bonney Akauni alıyordu (Bence o kız kutsal ejderler soyundan)
Mafya babası vardı :D
Savaştan sonra Crocodile yeni dünyaya açıldı
Shanks rogerla raftele gitti one piece'i biliyor
Devrim ordusunuda Dragon'uda tam göstermedi
Lola vardı annem yenidünyada güçlü korsan demişti acaba annesi big mom mı
Samurayların olduğu yer , devlerin olduğu elbaf buralarada uğrarlar bence
Buggy shichibukai oldu mu acaba :D
Robin devrim ordusunda ne öğrendi
Zorunun gözündeki yara
Manga kapak sayfalarında Lucci ve diğerleri yaşıyordu onlara noldu
Cobby ne kadar güçlendi
Ve daha neler neler Bu gidişle bi 15 yıl daha devam eder :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

robin kitabelerin nasıl okunduğunu öüretmiştir ordaki bi kaç kişiye. artık sadece robin olamaz kitabeleri okuybilen 2 sene içinde bütün ildiklerini olmasada nasıl okunacağını öğretmiştir.

Aynen belkide Robinin adasından kalanlar vardır devrim ordusunda uzadı uzadıya gidiyor. Ayrıca Garpın oğlu nasıl devrim ordusunun başı oluyor onunda hayat hikayesini anlatırlar ilerde . Zaten Garp ve Roger ın evlenmiş olması acaip gelio bana :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.