Jump to content

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

Mystogan

Önerilen İletiler

Uzun serilerde sapıtmayan ve güç dengesin de en iyisi olan animedir bu açık ve nettir. Evet bazı arclar çok uzadıkça kabak tadı verebilir ama bunu yapmayan anime varmıdır ki. konusu ve karakterleri paha biçilemez bır anımedır iyiki izlemişim ve devam edıyorum bır o kadar manga çizimleride harikadır ve evet uzun bir seri daha kaç yıl izleyip kafa yoracağız ama olayda bu değil mi insanları düşündürmek ve o ayrıntılardan neler çıkarmak böyle düşünüyorum ve oda senseının daha güzel ve heyecanlı arclar yapmasını diliyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 69
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

One Piece (ワンピース Wan Pīsu) = Eiiçiro Oda (栄一路尾田) tarafından yazılan ve çizilen Japon shōnen manga serisidir. Haftalık Shōnen Jump (少年ジャンプ) dergisinde Ağustos 1997'den beri yayınlanmaktadır. One Piece

One piece hakkındaki görüşlerimizi burada paylaşalım. Bölümler ve olacaklar ile ilgili Spoiler kullanalım.   Not = Tanıtım ve Açıklama bir alt yorumda

naruto son bölümlerdeydim. bleach, ao no exorcist, kroshitsuji, death note, full metal alc vs birsürü anime izlemiş ama one piece izlememiştim. artık bunu bir görev gibi düşünürken, izlemeye başladım.

One piece tek bölüm izlemiş ve luffy hakkında bir kaç yazı okumuş biri olarak ve One piece sonunu mangakanın yazmış olduğunu düşünerek size şunu söylüyorum gençlik sağlam bir spoiler olarak Luffy hikayenin sonunda çok kahramanca bir şekilde ölücek kısacası Luffy ölücek ahanda Leo bunu nasıl bildi dersiniz bigün ben kahinim:D

Sağlam bir spoiler dedim çünkü ilham geldi içime doğdu :D yoksa bi yerden bilgi sızdırdığım yok...ama ölüm sahneside acaip iyi olucak içimden bir ses öyle diyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ölebilir Ama Zor 1 İhtimal Bence 1 Yerde Okumuştum Zoro Ölüyor Sanji Onun İçin Yas Tutuyordu.Zoro Ölürse Çok Fena Olur Onun Yerine Başkası Zor Geçer Sanırım

önemli olan mangada geçmesi yoksa herkez herşeyi yapabilir

başkasıda cobbyi korsanlar kralı usopp u filo amirali , chopper ıda gorouseki olarak çizebilir mesela :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.