Jump to content

32. İstanbul Tüyap Kitap Fuarı - Origami

Misafir 3ira

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Bu yıl TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARINDA 3 ve 9 Kasım tarihlerinde 13.00-14.00 arası “Nazan Tacer ile Origami Atölyesi” düzenlenecekmiş. Origami sanatına ilgi duyan arkadaşlar için güzel bir etkinlik olabilir. Şimdiden iyi eğlenceler.

Kaynak : http://www.istanbulk...?main=page&id=7

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar Tüyap Kitap Fuarı 2 Kasım Cumartesi günü açılıyor. Bu yıl 6. kez gideceğim hayırlısıyla. Bir çok yayın evi geliyor ve kitaplar fuar olduğu için normalinden çok daha ucuza satılıyor Resmi ekleyen Tabi bizim gitme sebeplerimizden biri Gerekli Şeyler standına gidip manga, poster vs. almak Resmi ekleyen Gerekli Şeylerin çevirdiği bir çok manga burada olacak Resmi ekleyen

Kitap Fuarı hakkında ayrıntılı bilgi için; http://www.istanbulkitapfuari.com/

Not: Fuarın açıldığı ilk gün yani 2 Kasımda oraya gideceğim. Gelmek isteyen kişiler olursa buluşup kaynaşabiliriz Resmi ekleyen

31. İstanbul Tüyap Kitap Fuarı'nda Gerekli Şeyler Ekibi

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Ben de bugün gittim. Bu tuğla gibi hukuk kitaplarını okumaktan normal kitaptan soğudum. Her yıl gidip manga alıp çıkıyorum. Bu yıl  İngilizce Bakuman'ın 2. cildini aldım 25 TLye. Gerekli şeyler epey İngilizce manga getirtmiş. Usagi Drop, Bakuman, Magi, Deadman Wonderland, Slam Dunk, Shingeki no Kyojin, Shingeki no Kyojin'in karakterlerinin okullu olduğu spinoff bir seri, Tiger&Bunny, Fairy Tail vardı. (Cilt başı 25) Naruto ile Vampire Knight'ın artbookları vardı 50 küsür lira. Türkçe olarak One Piece, Bleach, Naruto, Helsing, Berserk, (cilt başı 12 sanırım) vardı. Arkadaş yayınevi de türkçe Death Note, Fullmetal Alchemist, Vampire Knight satıyor. (Cilt başı indirimli 8.50 TL) Geçen yıl Naruto'nun, One Piece'in Bleach'in son sayılarını da görmüştüm Gerekli Şeyler'de. Bu yıl Bleach'e rastlamadım. Rastlasam kesinlikle hatıra bir cilt alıcaktım. Bir de geçen yıl Bleach'in çok güzel karekter kitapları falan vardı ingilizce 35 lira mı ne. Onlar da yoktu bu yıl. Gerekli Şeylerin sitesine baktım. Daha da çok manga var ama tanesi 25 liraya ancak hatıralık bir tane alınır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de gitmek istiyorum. Dün servislere falan baktım. Ama ne zaman giderim bilmiyorum. Test kitabı falan bakacağım. Aslında önceden giden arkadaşlar benim için birkaç kitabın oradaki satış fiyatını öğrense çok makbule geçer. :P Ona göre giderim ya da gitmem. :D

Eskiden fiyatlar dışarıya nazaran daha makuldu ancak son birkaç yıldır pek bir fark göremiyorum test kitaplarında. Ama arada yine iyi indirimliler çıkıyor, o seneden seneye değişiyor biraz. Eğer henüz gitmediysen bu cumartesi gitme ihtimalim var, istediğin kitapları söylersen bakabilirim fiyatlarına. Gerçi artık fuarın son günleri olduğu için gitmiş olma ihtimalin de yüksek tabii :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eskiden fiyatlar dışarıya nazaran daha makuldu ancak son birkaç yıldır pek bir fark göremiyorum test kitaplarında. Ama arada yine iyi indirimliler çıkıyor, o seneden seneye değişiyor biraz. Eğer henüz gitmediysen bu cumartesi gitme ihtimalim var, istediğin kitapları söylersen bakabilirim fiyatlarına. Gerçi artık fuarın son günleri olduğu için gitmiş olma ihtimalin de yüksek tabii :P

Ahahah o 2013 iletisiymis. :D Bu sene gidemedim henuz. Yanima gidecek insan da bulamadim olanlar da dersten cikip gitti hic bana gore degil yani. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahahah o 2013 iletisiymis. :D Bu sene gidemedim henuz. Yanima gidecek insan da bulamadim olanlar da dersten cikip gitti hic bana gore degil yani. :D

Aslında düşündüydüm "neden bu sene test kitabi arıyor" diye. :D Ama benim beynim fazla ders çalışmaktan yanmış sanırım alışkın değil tabi, tarihe bakmamışım hiç :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında düşündüydüm "neden bu sene test kitabi arıyor" diye. :D Ama benim beynim fazla ders çalışmaktan yanmış sanırım alışkın değil tabi, tarihe bakmamışım hiç :P

Mühim değil canım, insanlık hali. :D Ben bugün de gitme şansımı teptim. Gidenler hep ders saatinde gidiyor ya sinir oluyorum.  <_< 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.