Jump to content

Kendini tanıtan ben...

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

he fln filan fasa fiso hoşgeldin

Hoşgeldin Gökay ben de Gülşah . Bende de çok oluyor o gelgitler. Bir yandan "çiçekler böcekler lalala" diye dans ederken saniyede değişip "neden yaşıyoruz ki ? " durumuna geliyorum :ph34r: Neyse sadec

hoşgeldin :D boşver kimse kendini tanımıyo herkes birbirine soruyo ben nası biriyim diye.

Ayıptır be. Bir sayfa önce son iletiye bir bak ben ne diyorum. 500 iletilisin daha yenisin falan bir şey demiyorum diyorum ama olmuyor ki ne kadar yeni olursan ol.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayıptır be. Bir sayfa önce son iletiye bir bak ben ne diyorum. 500 iletilisin daha yenisin falan bir şey demiyorum diyorum ama olmuyor ki ne kadar yeni olursan ol.

1. ileti sayım az olabilir ama ben yeni değilim yavaş ama emin adımlarla ilerliyorum.

2. si de yanlış yazdım çünki iletini okumadım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HOŞGELDİN Gökay kardeş. Şimdi uzun uzun yazardım da neyse ya. Tek diyeceğim şu ergenlik hususunda; bizim yaşımızda yaptığımız hatalar ve değişimler ergenlik adı altında toplanıyor ve bana göre bu bile bir sınıf ayrımına yönlendiriyor insanları ki bundan nefret ediyorum. Orta yaşlarda bir kişi, "olgun ve yetişkin" bir kişi saçma şeyler yapsa yaşadığı şeylerden olduğu vb gibi kanıya varan insanlar, bizim gibi tazecik beyinlere gelince her şeyi ergenliğe bağlıyorlar, bir fark yaratıyorlar toplumda "yetişkinler ve aşağısı" gibi. Ah şu lanet olasıca toplum :angry:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Amigo-San bende lise sonda okuyan bir animasyon severim :D İçine atmaktan oluyor bunlar hep yani ben öle düşünüyorum babam ve oğlumu izlerken gülen ben şuan izlesem ağlarım niye bilmiyorum ama duygusal yönden değiştim ama eski halimi özlüyorum yahu insan dram izlerken gülermi ya :D ben gülüyordum bi zamanlar :D hoşuma giden birşey değil ama bir değişiklik oldu çözemedim :D...ancak ne ağlamayı severim nede birini ağlatmayı gülmek herşeydir gül eğlen yaşa mutlu ol salla gitsin diyorum...salladım gitti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.