Jump to content

Kendini tanıtan ben...

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, ben Gökay 96 doğumluyum İstanbul da yaşıyorum lise sondayım işte.2-3 yıldır anime izliyordum forumu ve siteyi hep pasif olarak takip ediyordum üniversite sınavı falan için ama benim çevremde anime 7-13 yaş arası çizgi film olarak görüldüğü için dar görüşlü olmayan ve benim gibi otaku insanlarla yakın olmak için açayım şu hesabı dedim.

Küçüklükten beri izliyorum aslında animeyi yu-gi-oh,pokemon,digimon tabi onların anime olduğunu hatta anime diye bir şey olduğunu bilmiyordum o zamanlar.Bilinçli olarak Naruto ile başladım animeye yani,sonrasında death note ve mirai nikki ikilisini izleyerek animenin benim için yaratıldığını anladım.Yaklaşık 70 anime izledim.Animeler hakkında konuşmayı tartışmayı severim çok.

Onun dışında futbol,bateri,dans,kore ve japon müzik ve kültürü(özellikle kore),felsefi konular,arada şarkı sözleri yazma,beatbox gibi hobilerim vardır.

Kendini tam olarak tanıyamayan psikolojisi karmaşık ve duygusal olarak gelgitli biriyim,her gün başkası tarafından garipsin kelimesiyle başlayan kişilik sorgulamasına tabi tutulan bir insanım.Sizi ilgilendirmeyecek çok şey yazdım niye yazdım? Bilmiyorum affedin.Herkese iyi forumlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

he fln filan fasa fiso hoşgeldin

Hoşgeldin Gökay ben de Gülşah . Bende de çok oluyor o gelgitler. Bir yandan "çiçekler böcekler lalala" diye dans ederken saniyede değişip "neden yaşıyoruz ki ? " durumuna geliyorum :ph34r: Neyse sadec

hoş geldin kendini tanıma aşamasındaki Gökay ;) boş ver hiçbir zaman tanıyamayacaksın kendini o yüzden içinden geldiği gibi yaşa gitsin :D

Hemen felsefe yap

Hoşgeldin bugün ne kadar çok yeni üye geldi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hemen felsefe yap

Hoşgeldin bugün ne kadar çok yeni üye geldi

yaparım tabi <_< yazık -_- baştan haberi olsun ki sonradan üzülmesin hala kendimi tanıyamadım diye :D

bugün kabul günü hoş gelmişler hepsi :rolleyes: umarım kalıcı ve aktif olurlar -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yaparım tabi <_< yazık -_- baştan haberi olsun ki sonradan üzülmesin hala kendimi tanıyamadım diye :D

bugün kabul günü hoş gelmişler hepsi :rolleyes: umarım kalıcı ve aktif olurlar -_-

Aman ben gidiyim az oyun oynayayım sonra gelirim sohbet ederiz
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.