Jump to content

Love Stage! Animeye Uyarlanıyor


Estable
 Share

Recommended Posts

Love Stage!’den beklenen haber doğrulandı.

Resmi ekleyen

Geçtiğimiz mayıs ayında anime uyarlaması yapılacağına dair söylentiler aldığımız shounen ai/yaoi türündeki manga için beklenen haber geldi. Eiki Eiki tarafında yazılıp Tsuda Mikiyo tarafından çizilen manga için henüz TV serisi mi yoksa film ya da Ova olarak bir uyarlama mı yapılacağı kesinleşmemekle beraber uzun soluklu bir proje olmasının beklenildiği sinyalleri verildi.

2010 yılında ilk bölümü yayınlanan ve büyük bir popülerliğe kavuşan manga 2014 yılında anime olarak uyarlanmayı bekliyor. Ayrıca mangaka Eiki Eiki’nin, 20. yüzyılın Japon politika dünyasındaki en etkili isimlerinden biri olarak bilinen eski başbakan Noboru Takeshita’nın torunu olarak BL içerikli eserler ortaya koyması onun bu popülerliğine katkıda bulunmuştur.

Manganın konusuna genel olarak deşinmek gerekirse; Izumi Sena, nesiller boyu şov dünyasında çok ünlü olmuş insanlar çıkartmış bir aileden gelmektedir; fakat o daha çok bir otakudur ve bir gün bir mangaka olmak için çabalayan bir liselidir. Çocukluğunda bir TV reklamında oynadığında yolu bir başka ünlü olan Ryuma ile kesişir. Sena TV reklamında kız elbiseleriyle rol almıştır. Yıllar boyunca Ryuma tarafından kız olduğu düşünülen Sena uzun süre sonra tekrar Ryuma’yla yollarının kesişmesiyle, bu yanlış anlaşılmanın arkasındaki doğruları günyüzüne çıkarır. Ve çiftimiz arasındaki eğlenceli yakınlaşma başlar.

Kaynak: Animefantastica

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.