Jump to content

Wizard Barristers:Benmashi Cecil

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Wizard Barristers:Benmashi Cecil

Resmi ekleyen

Silah tutkunlarının ilgisini çekebilecek bir anime
2014′ün ocak ayında çıkması beklenen Wizard Barristers: Benmashi Cecil animesinin tam uzunluktaki fragmanı yayınlandı. 100 saniye uzunluğunda olan fragmanda bolca silah ve kan görünüyor.

Wizard Barristers’ın konusunun özeti ise şöyle: Büyü yeteneklerine sahip olanlar ve olmayanlara sahip bir dünyada büyücülere karşı bolca kural ve yasak konulmuş, sınırlandırmalar getirilmiş ve hatta cezalar için mahkeme bile kurulmuştur. Böyle bir dünyada ‘Avukatların’ amacı büyücülerin haklarını savunmaktır. En genç Benmashi olan Cecil ve takımının savunması etrafında animenin konusu şekilleniyor.

Aksiyon ve silah tutkunlarının oldukça sevebileceği serinin yaratıcısı ve yönetmeni ise Beelzebub, Blood-C, Casshern, Elfen Lied, gibi serilerden tanıdığımız Yasuomi Umetsu. Senoryo ise Beelzebub, Special A, Tegami Bachi den tanıdığımız Michiko Itou, müziklerinde ise Elfen Lied, Junjou Romantica, gibi animelerden hatırlayacağımız Moka yer alıyor.

Baş Yönetmen: Tatsuya Tomaru , Katsumi Matsuda
Aksiyon Animasyon Yönetmen: Nozomu Abe
Efekt Animasyon Yönetmen: Takashi Hashimoto
Sanat Ayar: Takashi Watabe , Iho Narita , Shin'ichi Yokota
Sanat Yönetmeni: Kazuo Ogura (Kusanagi)
CG Yönetmen: Kazuki Matsui (Dandelion)
CG Danışman: Kazuhiro Nishikawa (Dandelion)

Cecil Sudo - Rui Tanabe
Resmi ekleyen

Mitsuhisa Hachiya - Hiroki Touchi
Resmi ekleyen

Ageha Chono - Ayumi Tsunematsu

Resmi ekleyen

Quinn Erari - Marina Inoue
Resmi ekleyen

Seseri Chono - Wataru Takagi
Resmi ekleyen

Natsuna Hotaru - Kei Shindou
Resmi ekleyen

http-~~-//youtu.be/i3sIxFTDBMQ

http-~~-//youtu.be/Kxx2pnBKHes

Kaynak :

http://www.animefantastica.com - http://www.animenewsnetwork.com

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Konunu beğenmesemde Anime güzele benziyor.Fansublardan önce çeviriyi kapmak gerek :D

çizimleri ve konusu benim çok hoşuma gitti baktım paylaşan yok el atayım dedim :D neyini beğenmedin <_< birileri görür ve çevirir diye umut ediyorum zaten :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yönetmen, senaryoyu yazan, müzikleri yapan kişiler, kalitelerini önceki çalışmalarıyla belli etmiş kişiler. İyi bir iş çıkacağı kesin gibi. Başroldeki kızda sempatik duruyor, her ne kadar yanındaki 'kermit' görünüşlü yaratık olsa da. Neyse tutar bu yapım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çizimleri ve konusu benim çok hoşuma gitti baktım paylaşan yok el atayım dedim :D neyini beğenmedin <_< birileri görür ve çevirir diye umut ediyorum zaten :ph34r:

Senin açman bile başlıbaşına beğenmeme sebebimizdir. -_- Çevrilmicek bir anime değil çıktığında çevirisini fansublardan biri alıcaktır olmadı biz alırız.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animenin konusunu pek beğenmesem de, özellikle tür ve çizim bakımından olsun baya beğendim.Bunun yanında, yönetmenleri, senaristleri önce ki kaliteli çalışmalarıyla isimlerini belli eden kişiler. Hoş başroldeki kıza pek kanım ısınmadı ama neyse. :P

Düzenlenme: -Estable tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Woww süper bir anime bu ...Bir an önce gelse de izlesem dedirtti bana....Bol aksiyonlu ve renkli karakterler....Konu da yine her zamanki gibi ilginç imiş....Gelsin bir an önce...(Bu yazıyı okuyanda beni çocuk sanacak :lol: :lol: :lol: ....)

Çocuk değil miydin? :o soktayım 16 yaşında sanıyorum seni olamaz hayallerimi yıktın. (Kushina görmez inş :D )
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Büyücüler hep kısıtlanıyo demek. :( Fairy Tail'in tam tersi. :P Silahlar ilgimi çekti. *-* Mavi saçlı adam çok komik görünüyor. (Pantolonla çoraplara gel. :D ) Karakterlerden en çok onu merak ettim. :lol:

Edit: Keşke Kushina görmeseydi. :angry: :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.