Jump to content

Önerilen İletiler

Voleyboldan sonra tenis de geliyor.

Katsuki Hikaru’nun yazdığı Baby Steps adlı tenis mangası animeye uyarlanıyor. 2014 yılının ilkbahar sezonunda NHK E kanalında yayınlanacak olan serinin yapımcılığını ise Bakuman‘ın birinci ve ikinci sezonundan tanıdığımız Kenji Saito üstleniyor.

Kuroko no Basket II‘nin bitecek olmasına rağmen 2014 ilkbaharında çıkacak olan voleybol animesi ile beraber Baby Steps, seyircileri yeterince tatmin edeceğe benziyor.

Resmi ekleyen

Serinin konusu ise şöyle: Maruo Eiitirou (E-Chan) yüksek notlar alan bir birinci sınıf öğrencisidir. Günün birinde olayların gidişatından memnun olmadığını ve egzersiz eksiği olduğunu farkeder. Sonrasında tenis kulübüne ait ilanı okur ve kontrol etmeye gider. Tecrübesi olmamasına ve zayıf fiziksel durumuna rağmen E-Chan aklıyla, kararlılığıyla ve etik oyunuyla teniste ilerlemeye başlar.

Kaynak: AnimeFantastica: http://www.animefant...animesi-geliyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevindim dogrusu.Zamaninda tenis oynadigim icin konu otomatikman ilgimi cekti :)

not:(Anime haberleri bolumune acman daha uygun olur ^_^

Aynı anda başka bir işle uğraştığım için hızlıca yaptım ve konu taşımayı bilmiyorum ama site yetkilileri gerekli görürse mutlaka taşırlar ,bende bir daha ki sefere bu tür konuları oraya açarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.