Jump to content

Wit Studio’dan Hoozuki no Reitetsu

Skadi

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Shingeki no Kyojin’den sonra…

Bu yıl, “En iyi TV serisi” dalında ardı ardına ödül sahibi olmayı başaran Shingeki no Kyojin animesinin ardındaki stüdyo Wit Studio, sıradaki projelerinin detaylarını açıklığa kavuşturdu. Attack on Titan’ın dışında Hal anime filmiyle de özellikle görsel açıdan oldukça iyi iş çıkartan Wit Studio, Sengoku Basara 4 oyunu üzerinde çalışırken, aynı zamanda Hoozuki no Reitetsu mangasının anime uyarlamasını hazırlıyor.

Seinen ve doğaüstü türündeki fantastik serinin mangası 2011′den beri devam etmekte. Cehennem kralının adına çalışan sadistik ana karakter Hoozuki’nin mizah içerikli hikayesinin anlatıldığı serinin mangakası Natsumi Eguchi. Anime serisinin yönetmen koltuğunda, Kimi ni Todoke ve Tonari no Kaibutsu-kun anime serilerinin yönetmeni Hiro Kaburaki oturuyor.

Ocak ayında başlayacak serinin seiyuu kadrosu da aşağıdaki şekilde açıklandı:

• Hoozuki: Hiroki Yasumoto (Yasutora Sado – Bleach)
  • Enma Daiou: Takashi Nagasako (Scutum Ennead – Saint Seiya Omega)
  • Momotaro: Daisuke Hirakawa (Rei Ryugazaki – Free!)
  • Shiro: Yumiko Kobayashi (Mamoru – Sister Princess)
  • Kakisuke: Hiroki Goto (Bob – Fairy Tail)
  • Rurio: Takashi Matsuyama (Musashi Miyamoto – Shura no Toki – Age of Chaos)
  • Karauri: Tetsuya Kakihara (Dragon Ryuhou – Saint Seiya Omega)
  • Nasubi: Toko Aoyama (Mishiru – Pretty Rhythm: Dear My Future)
  • Okou: Eri Kitamura (Sayaka Miki – Puella Magi Madoka Magica)
  • Peach Maki: Sumire Uesaka (Sora Takanashi – Listen to Me, Girls. I Am Your Father!)
  • Hakutaku: Koji Yusa (Lunatic – Tiger & Bunny)
Kaynak:www.animefantastica.com
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusunu okuduğumda ,beğendim mi ,beğenmedim mi kararsız kaldım ,umarım güzel bir seri olur...

Tonari no Kaibutsu-kun'u sevmiştim ama konuları pek benzemiyor gibi ,dediğim gibi umarım güzel bir seri olur...

Bu yazıda adı ve emeği geçen herkese çok teşekkürler ,

Bilgilendirmesi için "Skadi'ye" ayrıca teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nedense böyle konulu animeler çok enteresan oluyor.. :rolleyes: .İşlenen konuya göre özellikle cehennem kralı çok dikkat çekici.. :rolleyes: .Öyle bir konuyu işliyorlar ki onlar bile çok sevimli geliyor nedense...Ayrıca kadro da süper....Hoşuma gitti bakalım gelsin hele..Bilgilendirme ve paylaşım için de arigatou Skadi... :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu animeyi izlerim kesin tabii çevirilirse :blink: konusu buna benzeyen > "şeytani dünya ile sıraadan insanların dünyasında geçen" seinen türü manga önereyim, ismi Dorohedoro :P size baştan söyleyeyim mangakası kadın, seinen seri yazan kadın bulamazsınız kolay kolay -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu animeyi izlerim kesin tabii çevirilirse :blink: konusu buna benzeyen > "şeytani dünya ile sıraadan insanların dünyasında geçen" seinen türü manga önereyim, ismi Dorohedoro :P size baştan söyleyeyim mangakası kadın, seinen seri yazan kadın bulamazsınız kolay kolay -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.