Jump to content

Selamlar :)

MSempai
 Share

Recommended Posts

Evet arkadaşlar birde ben böyle bi konuyu açmak istedim :) Ben Mert yaşım 20 ingilizce psikoloji okumaktayım...

Bu arada çevirilmesini istediğiniz güzel animeler varsa pm atabilirsiniz :) bunun yanı sıra tanışmak isteyenlerde pm atabilir :) İyi forumlar...

• Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Evet arkadaşlar birde ben böyle bi konuyu açmak istedim :) Ben Mert yaşım 20 ingilizce psikoloji okumaktayım...

Bu arada çevirilmesini istediğiniz güzel animeler varsa pm atabilirsiniz :) bunun yanı sıra tanışmak isteyenlerde pm atabilir :) İyi forumlar...

Kolay gelsin mert ve hoşgeldin Öğlen bekliyor olcam :D

.Hoş geldin.....Öncelikle seni çok tebrik ederim...Psikolojiyi birde ingilizce okumak....Gerçi şimdi ki çocuklar bir harika (bizim zamana göre) Çalışmaların kolay gelsin,her şey gönlünce olsun.. :)

.Hoş geldin.....Öncelikle seni çok tebrik ederim...Psikolojiyi birde ingilizce okumak....Gerçi şimdi ki çocuklar bir harika (bizim zamana göre) Çalışmaların kolay gelsin,her şey gönlünce olsun.. :)

Yorumun için çok ama çok teşekkür ederim :)

hoş geldin :)

Hoş buldum :)

Hoş geldin Mert :) Çevirilerinde başarılar :)

Teşekkürler :) kızınız da tatlıymış ehe

• Forum Admin

hoş geldin keyifli, zahmetsiz çeviriler dilerim, bizde göz zevki ve ağız tadıyla izleriz :D

kolay gelsin şimdiden ^_^

belirtmekten hoşlanmıyorum ama :ph34r: üst üste mesaj atmak yasak attığın mesajı düzenle kısmından istediğin değişikliği yapıp kaydedersen ve tek mesaj ile herkese cevap verirsen daha iyi olur :mellow:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.