Jump to content

Selamlar :)

MSempai

Önerilen İletiler

Evet arkadaşlar birde ben böyle bi konuyu açmak istedim :) Ben Mert yaşım 20 ingilizce psikoloji okumaktayım...

Bu arada çevirilmesini istediğiniz güzel animeler varsa pm atabilirsiniz :) bunun yanı sıra tanışmak isteyenlerde pm atabilir :) İyi forumlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Evet arkadaşlar birde ben böyle bi konuyu açmak istedim :) Ben Mert yaşım 20 ingilizce psikoloji okumaktayım...

Bu arada çevirilmesini istediğiniz güzel animeler varsa pm atabilirsiniz :) bunun yanı sıra tanışmak isteyenlerde pm atabilir :) İyi forumlar...

Kolay gelsin mert ve hoşgeldin Öğlen bekliyor olcam :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.Hoş geldin.....Öncelikle seni çok tebrik ederim...Psikolojiyi birde ingilizce okumak....Gerçi şimdi ki çocuklar bir harika (bizim zamana göre) Çalışmaların kolay gelsin,her şey gönlünce olsun.. :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.Hoş geldin.....Öncelikle seni çok tebrik ederim...Psikolojiyi birde ingilizce okumak....Gerçi şimdi ki çocuklar bir harika (bizim zamana göre) Çalışmaların kolay gelsin,her şey gönlünce olsun.. :)

Yorumun için çok ama çok teşekkür ederim :)

hoş geldin :)

Hoş buldum :)

Hoş geldin Mert :) Çevirilerinde başarılar :)

Teşekkürler :) kızınız da tatlıymış ehe
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

hoş geldin keyifli, zahmetsiz çeviriler dilerim, bizde göz zevki ve ağız tadıyla izleriz :D

kolay gelsin şimdiden ^_^

belirtmekten hoşlanmıyorum ama :ph34r: üst üste mesaj atmak yasak attığın mesajı düzenle kısmından istediğin değişikliği yapıp kaydedersen ve tek mesaj ile herkese cevap verirsen daha iyi olur :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.