Jump to content

Yeni Çoklu Proje Seçimi

torotoro
 Share

Recommended Posts

• Forum Admin

Yeni Çoklu Proje Seçimi

Kullanıcıların kişisel seçimine göre istedikleri fansub(grup) veya çevirmenlere ait projeleri izlemelerine olanak sağlayacak olan çoklu proje seçimi aktif edilmiştir.

Resmi ekleyen

Birden fazla fansubun çalışması eklendiğinde yukarıda göründüğü gibi seçenek karşınıza çıkacaktır. İstediğinizi seçtiğiniz zaman o fansuba veya çevirmene ait projeyi izleyebilirsiniz.

Tüm fansub ve çevirmenlere teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz..

Anlamadığım şekilde biraz gereksiz bir eylem olduğunu hissettim ama düşünüldüğünde ,hem fansublara yönelik iyi bir çalışma, hemde kişilerin çevirisine alıştığı grubun çevirisini kolay bir şekilde açmasını sağlayacak ,güzel bir eylem olmuş...

Bu eklemede adı ve emeği geçen herkese çok teşekkürler ,

Bilgilendirmesi ve bu konuyu açtığı için "SiyahBeyaz'a" teşekkürler.

..Yalnız bir animeyi ayrı fansublar çevirdiğin de benim için sorun olacak.. :( ..Çünkü her ikisi de emek veriyor..Nasıl ayırım yaparım bilmiyorum....Üzüldüm şimdiden...Ben hepsini çok seviyorum ve takdir ediyorum.. :P.Lütfen hangisinden izleniyorsa diğeri alınmasın.. -_-

Sanırım bu uygulama bu saatten sonra siteye konulacak animeler için geçerli olacak çünkü daha bu uygulamanın kullanıldığı bir bölüm ile karşılaşmadım.

O halde eski (yani bitmiş) ama birkaç fansub tarafından çevrilen animelere bu uygulama konulmayacak öyle mi?

Yalnız bu uygulama harika olacak çünkü özellikle bir animede bir fansub ı takip eden arkadaşlar artık alternatifler arasında o fansub ın videosunu aramak zorunda kalmayacak :D

Elinize sağlık beyler.

Çok güzel bir uygulama olmuş bence. Bazı çevirmenlerin aşırı argo kullanması hiç hoşuma gitmediğinden, istediğim çevirmenleri bölüm bölüm arayıp duruyordum. Böylece ulaşılması çok rahat olacak. Teşekkürler.