Jump to content

Yeni Çoklu Proje Seçimi

torotoro

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Yeni Çoklu Proje Seçimi

Kullanıcıların kişisel seçimine göre istedikleri fansub(grup) veya çevirmenlere ait projeleri izlemelerine olanak sağlayacak olan çoklu proje seçimi aktif edilmiştir.

Resmi ekleyen

Birden fazla fansubun çalışması eklendiğinde yukarıda göründüğü gibi seçenek karşınıza çıkacaktır. İstediğinizi seçtiğiniz zaman o fansuba veya çevirmene ait projeyi izleyebilirsiniz.

Tüm fansub ve çevirmenlere teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlamadığım şekilde biraz gereksiz bir eylem olduğunu hissettim ama düşünüldüğünde ,hem fansublara yönelik iyi bir çalışma, hemde kişilerin çevirisine alıştığı grubun çevirisini kolay bir şekilde açmasını sağlayacak ,güzel bir eylem olmuş...

Bu eklemede adı ve emeği geçen herkese çok teşekkürler ,

Bilgilendirmesi ve bu konuyu açtığı için "SiyahBeyaz'a" teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

..Yalnız bir animeyi ayrı fansublar çevirdiğin de benim için sorun olacak.. :( ..Çünkü her ikisi de emek veriyor..Nasıl ayırım yaparım bilmiyorum....Üzüldüm şimdiden...Ben hepsini çok seviyorum ve takdir ediyorum.. :P.Lütfen hangisinden izleniyorsa diğeri alınmasın.. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım bu uygulama bu saatten sonra siteye konulacak animeler için geçerli olacak çünkü daha bu uygulamanın kullanıldığı bir bölüm ile karşılaşmadım.

O halde eski (yani bitmiş) ama birkaç fansub tarafından çevrilen animelere bu uygulama konulmayacak öyle mi?

Yalnız bu uygulama harika olacak çünkü özellikle bir animede bir fansub ı takip eden arkadaşlar artık alternatifler arasında o fansub ın videosunu aramak zorunda kalmayacak :D

Elinize sağlık beyler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir düşünce. Sadece altyazının gömüldüğü ve her şeyinin ama her şeyinin (karaoke, font seçimleri, tabela vb. çevirilerinin yerleştirilmesi) titizlikle yapıldığı çalışmalar arasındaki farkı ortaya çıkarmak adına hoş bir çalışma olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.