Jump to content

Kabutonun süpriz tabutları

getsuga

Önerilen İletiler

Aslında ben hala Tobi'nin Madara olmadığını sadece güç peşinde olan başka bir Uchiha olduğunu ve tabutta ya gerçek Madara yada şimdiye kadar adı özellikle çok çok nadir duyulmuş birinin olduğunu düşünüyorum. Bazı kişiler o tabutta 6 yolun bilgesinin olduğunu düşünüyor. Benim fikrime göre eğer mangaka böyle bir şey yaptıysa dizi tamamen bir uçuruma doğru gidiyor demektir. Sonuçta olaya birde o bilge karışırsa ve Naruto gidip birde onu yenerse o zaman Kage'den daha büyük bir ünvan bulmaları gerekecektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

madaraya gösterdiği tabutta(ben ona madara yerine tobi diyeyim)ya madaranın ruhu yada izunanın ruhu var.Ayrıca tobi madara değil biraz karışık bir durum var ortada şöyleki madaranın ruhu yok ve ortada sadece ems var madaranın ve tobinin yeri.nde olan kişi bence sarutobi sasukedir.Madara diye gezinen 2 vücut var ayrıca.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

madaraya gösterdiği tabutta(ben ona madara yerine tobi diyeyim)ya madaranın ruhu yada izunanın ruhu var.Ayrıca tobi madara değil biraz karışık bir durum var ortada şöyleki madaranın ruhu yok ve ortada sadece ems var madaranın ve tobinin yeri.nde olan kişi bence sarutobi sasukedir.Madara diye gezinen 2 vücut var ayrıca.

Sarutobi sasuke kim ya?  :-\

+

2 vücut olduğunu bilmiyordum. Aydınlatır mısın lütfen beni? ((((:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sarutobi sasuke 3 hokagenin babasıdır.Beden olayı uzun saçlı madaraResmi ekleyeneski mizukage yagurayı kontrol ediyordu gölgede hatta kisamede vardı o sahnede shisuinin gözü vardı o sayede kontrol ediyordu yagurayı diğer shisuinin gözü danzoda zaten, hatta  bakacak olursan kisame ile uzun saçlı olan arasında boyfarkı yok diğer beden ise şuan tobi olarak bildiğimiz beden bu bende ise itachi ile aynı boyda.bu beden savaşta kullanıyor zetsudan oluşuyor bu beden ama diğer yarısı belki obitonun olabilir.Bu bedenler esas beden bile olmayabilir madaranın göz yeteneklerinden biri ölü bedeni bile kontrol etme olabilir.Şuan tobi olarak görünen bedenden emin değilim sarutobi sasuke olabilir 1. hokagenin oğluda olabilir çünkü bildiğim kadarıyla tobi bedeni kyuubi çakrası gibi birşey var hatta çünkü annesi mito kyuubi yaşıyıcısı belki maske altında narutoda olduğu gibi iz vardır.Açıkcası tam oturtamıyorum bu bilgileri biraz daha ipucuya ihtiyaç var ama birden fazla beden olduğu kesin.Not:tobi vüdudu çok kısa bir aralık için zamanı yavaşlatabilme ihtimali bile var kyuubi çakrası biraz özel(ama bu bilgi kesin değil tam yatmadı aklıma bir sahneden dolayı olma olasılığı var hatta tobinin naruto peşinde olma amaçlarından biride bu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne dediğini anlamak için 3 kere okudum. :D

ama anladığım kadarı aklıma yattı. Sonuçta tüm bu olayların sonunda bir mantıksızlık var oda Tobi'nin ortada "Ben Madarayım!" dşye dolaşması ama bir türlü maskesini çıkartmaması. İlk başta yüzü kırışıklıklar ve başka şeyler içindedir diye düşünmüştüm ama Konan'la olan savaşı sonrasında iki şaringanı olmasıyla onun Oritobi olmasını elemiştim. Daha sonra bu adamın gözleri takıp çıkarttığını gördüm ve aklım karıştı. Şahsen ben birden fazla beden olması olayını boy farklarıyla belirlemezdim. :S Genetiktir belki, olamaz mı?

Ayrıca şu bitki zetsuları daha yeni okudum. Eğer onlar 1. hakagenin tohumlarıysa bunu madara kullanmıştır hatta belki o tekniği kullanarak kendi bedeninin tohumlarını üretmiştir. (Böylece ilk mitozla üreyen insan olmuştur. :D ) Ama tobi'de kyubi çakrası olduğundan şüpheliyim. Mangada okuduğum kadarıyla hatırlarsan ilk narutodan başka kyubi çakrası kullanan kişi bir manastırda çıkmıştı. Diğer kullananlar ise Elim Sende İkilisiydi onlardan biri 6 yolun bilgesinin eşyasına kapatılmıştı diğeri ise- AAAAA doğru yaaaa Tobi onu çalmıştı.

Yinede dediğin gibi bi çok şeyde boşluk var. Eh birinin çıkıp açıklama yapmasını bekleyene kadar saece tahmin yürütebiliriz.... :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 bedenin boy farkı var tobi itachi ile aynı uzun saçlı olan kisame ile 20cm var arada karakterlerle alakalı bilgilere bakarsan ayrıca tobinin sahringanı ile diğer bedenin sharinganı farklı yetenekleri var.eğer 1 hokagenin çocuğu ihtimalinde kyubi çakrasından etkilenmiş olabilir diye çünkü mito annesi aynı naruto gibi etkilenmiş olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

of beynım sulandı surekbır tartısma bır gorus atılıyor :)ama su war madara olmedı dıyelım 1.nın hucresını kulanarak beyaz zetsuyu yaptı onları ıstedıgı gıbı kulanır ısterse kendınden 100000000 bukadar yapar ısterse 1 tane tum ozellıklerı aynı guclerı aynı olur ama cakraları aynı olmaz yanı sasukenın yanındayken baska bırıyle dovuse bılır bunu sağlayanda beyaz zetsu olur yada soyle bısıde olmus ola bılır madara paını kulanarak karedesını gerı getırmıstır ve bu ıkısı kombınelı ıs bırlıgı yapmıslardır :D ve ben bırsey fark ettım şarınganda bır bosluk war bakın sımdı 2 kardesınız toplanda 4 goz eder 1.kardes 2.kardese gozu werdı dıyelım ozaman 2.kardeste cıkardıgı gozlerı 1.cıye werırse 2 kardeste sonsuz gormeye ulasır ve guclerıde artar yanı sarınganda bu boslugu ne doldurcak :) yanı anlamdıysanız soyle anlatayım

sasukenın gozunu alsa ıtachı kendı gozlerını cıkarıp sasukenınkını taksa sonra cıkarıdıklarınıda sasukeye werse ıkısıde kor olmaz bukadar :D  :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :) :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.