Jump to content

Kuroshitsuji’den Yepyeni Trailer


Zone-Tan
 Share

Recommended Posts

Filmden yepyeni sahneler


 


En başından beri haberlerini yayınladığımız Kuroshitsuji live-action uyarlaması filmiyle ilgili yepyeni bir trailer yayınlandı. Yaklaşık iki dakikalık trailerda oldukça hareketli ve renkli sahneler göze çarpıyor. Çoğu anime severin ön yargılı yaklaştığı bu filme, ben de bir drama sever olarak bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum.Bilindiği üzere esas hikaye 19. yüzyıl İngiltere’sinde geçerken yeni hikaye manganın 130 yıl sonrasında (2020) doğu ve batı kültürlerinin iç içe karıştığı bir Asya şehrinde geçecek. Genpou Shiori isimli genç bir kızı canlandıracak olan Ayame, karakteri gereği prestijli aristokrat bir aile olan Phantomhive soyundan gelmektedir. Dizginlerin sadece erkekler tarafından kontrol edilebildiği bir ailenin soyundan gelen Genpou Shiori, erkek kıyafetleri altında bir kız olduğunu gizleyerek Kiyoharu adıyla büyük bir firma olan Funtom (Phantom) Şirketi’nin yöneticiliğini yapmaktadır.


T85tYVD.jpg


Doğu ve batı arasında kalmış bir diyarda yaşayan Shiro batı ulusu Kraliçesi adına istihbarat ajanı (takma adı ise Kraliçe’nin Bekçi Köpeği) olarak çalışmaktadır. Böylece Kraliçe Shiro’yu birkaç kadının gizemli bir şekilde ortadan kaybolması olayının yanı sıra “seri mumya cinayeti davası”nı çözmekle görevlendirir. Çok geçmeden iki olayın birbirine bağlı olduğu bir “kara çağrıyı”ı çözmeyi başarır, ancak bu çağrı  Shiori’yi girmemesi gereken bir dünyanın içine çekip onu bir çıkmazın içine sokar.


Genel oyuncu kadrosunu siz takipçilerimize tekrar hatırlatmak gerekirse; Kara Kâhya Sebastian rolüyle Mizushima Hiro, Genpou Shiori rolüyle Gouriki Ayame, Shiori’nin teyzesi Hanae rolüyle Yuka, hizmetçi Lin rolüyle Mizuki Yamamoto, mezarcı Jay rolüyle ise Louis Kurihara karşımıza çıkacak.


Yönetmenliğini Otani Kentaro ve Sato Keiichi üstlendiği film Japonya’da 18 Ocak’ta vizyona girecek.


 


 


Kaynak: AnimeFantastica


Link to comment
Share on other sites

Fragmanı izlemeden önce, sadece fotoğrafları falan görmüştüm. ''Tutmaz bu tutmaz'' demiştim, ama şuan pişmanım.

Cidden çok güzel olacağa benziyor. Sebastian yakışıklıymış. :D Ciel'in kız olması sinir bozucu ama yinede hoş durmuş. İzleyeceğim kesinlikle.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

o kız mıydı ben de onu erkek sanıyorum. cidden farkına varmamışım. kız olması kötü olmuş bence. hem görüntüler hikayesinden farklı duruyordu biraz. hikayeyle biraz oynamışlar galiba...

Link to comment
Share on other sites

filmi de fena değil ama ciel'in erkek olmasını tercih ederim sebastian'ın saçları konusunda da bir şeyler yapabilirlerdi bence

 

3. sezon çıkacak diye duymuştum bunun hakkında bilgisi olan var mı acaba?  :confused-onion-head-emoticon:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.