Jump to content

Masashi Kishimoto: Naruto'nun Hikâyesi Son Fazlında


Çevirmen-J
 Share

Recommended Posts

Masashi Kishimoto: Naruto'nun Hikâyesi Son Fazlında

m43VZD5.jpg

 

Dikkat: Yazıda Fazlasıyla Spoiler Vardır! Manga'da Güncel Olmayan Kişiler Okuyacakları Şeyin Sorumluluğunu Alsın!

 

 

Naruto fanları, hepimiz bunun yaklaştığını biliyoruz, fakat bu destansı serinin sona yaklaştığını her duyduğumuzda, kalbimiz bir saniyeliğine de olsun duruyor. Bir Japon TV serisi olan "Sakiyomi Jan BANG"in en son bölümünde seyirciler, serinin yapımcısı, Naruto'nun hikâyesinin yazarı olan, Masashi Kishimoto'dan serinin son fazlında olduğunu söyleyen bir mesajla karşılaştılar. Yazıda yazılanlar özellikle şunlardı:

 

Naruto ve onun takım arkadaşlarının savaşı tam anlamıyla son fazlına girdi artı. On Kuyruk, Madara, ve tabii ki, Sasuke hakkında... Hiç bir kısıtlama yapmadan tansiyonu yükseklerde tutmayı, yapabileceğim tüm yollarla deneyeceğim. Lütfen Naruto isimli bu çocuğun hikâyesini biraz daha takip edin, eğer yaparsanız çok memnun kalacağım.

 

IbRVmYa.jpg

 

 

Bu son faz ne kadar sürecek acaba? Pek emin değiliz, ama bu bizi kesinlikle geriyor diyebiliriz.

 

Kishimoto-sensei'den manga hakkındaki son durumu en son Temmuz'un 2012'sinde, Tobi'nin gerçek kimliğinin ortaya çıkacağı zaman duymuştuk. Ve bu röportajdan hemen sonra, Naruto'nun mangasının 599. sayısında maskenin arkasındaki kişinin Obito Uchiha olduğu ortaya çıktı.
Aynı ay içerisinde Kishimoto-sensei serinin yakında yaşanacak olan dönüm noktası yüzünden, beklenenden çok daha uzun süreceğinden de bahsetmişti. Ve şu sıralar yaklaşan Aralık 2013 ile birlikte, bahsedilen bu dönüm noktasına erişildi, ve altıncısının çıkışının ardından 2 sene geçen, 2014'de yayınlanacak olan Naruto filmiyle, görünen o ki final git gide yaklaşıyor. Naruto'nun sonu çoktan Kishimoto-sensei'nin aklında kurgulanmış bile, bizler sadece o noktaya doğru ilerliyoruz. 

 

 

Eğer yayınlanan bu yazıyı, ve Sakiyomi Jan BANG programını merak ediyorsanız, aşağıdaki web sayfasının biraz aşağısında bulabilirsiniz. 21. dakikada Kishimoto-sensei'nin notu ekrana yansıyor. Aynı zamanda programda Naruto hakkında bir kaç oyun oynanıyor ve son openin'in şarkısı “Tsuki no Ookisa” misafir olan sanatçıları tarafından seslendiriliyor.

 

http://www.saiyanisland.com/2013/11/masashi-kishimoto-narutos-story-is-at-final-phase/

 

KAYNAK; Saiyan Island

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.