Jump to content

( 01 / 01 ) Vassalord.

schneizeL

Önerilen İletiler

• Yöneticiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Vassalord.

Anime Türü : Aksiyon, Komedi, Mistik, Fantastik, Shounen-Ai, Vampir, Süper Güçler, OVA

Bölüm Sayısı : 01 / 01

Yapım Yılı : 2013

Çevirmen : Seibei

Düzenleme : Baryshx

Özet; Hikayenin kahramanı, şiddet ile ilişkili gizli görevleri gerçekleştiren Vatikan'da görevli Charlie adında vampir cyborg ve yerel vampir playboy Johnny Rayflo. Bazen omuz omuza, bazen birbirlerine karşı, Çoğu zaman bu ikili birbiri ile mücadele etmek zorundadır.

Klasör Linki

This is the hidden content, please

logo.png
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Vassalord. Anime Türü : Aksiyon, Komedi, Mistik, Fantastik, Shounen-Ai, Vampir, Süper Güçler, OVA Bölüm Sayısı : 01 / 01 Yapım Yılı : 2013 Çevirmen : Seibei Düzenl

Nightguinea  ve Zeynep rica ederim :) takdir ettiğiniz için ben teşekkür ederim :)

elimden geldiğince hızlı çevirdim sürçü lisan ettiysem affola :)

• Forum Admin

Eyvallah Azizim Baryshx sağolsun büyük emek onun uğraştı çok :)

onca işin arasında bu Animeyi çevirdiğin için çokkkkk teşekkür ederim ^_^ Türkçe altyazılı izlemek ayrı güzel ;)  Barış a uyman hiç aklıma gelmezdi :ph34r: ve evet dediğin gibi en büyük emek Barış a ait -_- sen yaparsan bende yaparım :D Barış Adminime emekleri ve yüzlerce yaoi sitesinde dolaşıp altyazı ve düzgün görüntü aradığı için teşekkürler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onca işin arasında bu Animeyi çevirdiğin için çokkkkk teşekür ederim ^_^ Türkçe altyazılı izlemek ayrı güzel ;)  Barış a uyman hiç aklıma gelmezdi :ph34r: ve evet dediğin gibi en büyük emek Barış a ait -_- sen yaparsan bende yaparım :D Barış Adminime emekleri ve yüzlerce yaoi sitesinde dolaşıp altyazı ve düzgün görüntü aradığı için teşekkürler :D

vaybe arada bana lafta sokuyor, yüzlerce yaoi sitesi gezmişim, ne yüzlercesi birkaç tanesine baktım (biz sert çocuğu oynarız seinen'ci, shounen'ciyiz)  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.