Jump to content

Tanışalım,kaynaşalım :)

Seibei

Önerilen İletiler

Selamlar

Bende kendimi yazayım istedim İsmim Serhat istanbul'da yaşıyorum.Boş zamanlarımda çeviri yapıyorum yaşça maalesef bir çoğunuzdan büyüğüm :( Anime ve mangaları çok seviyorum nede olsa eski teksas tommiksçi sayılırım : :)Şimdiden herkese teşekkür ederim  :)

Not:Azizim kelime yanlışları noktalamalar ellerinden öper :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

selam,

geç olsun da güç olmasın, bize de hoş geldin demek düşer hi-onion-head-emoticon.gif?1292862508 benden yaşlı değilsindir silence-onion-head-emoticon.gif?12928625 abimden zagor çaldığım günler geldi aklıma smoking1-onion-head-emoticon.gif?1292862o zamanlardan kanımızda varmış cool-onion-head-emoticon.gif?1292862496

emeklerin ve çevirilerin için biz teşekkür ederiz wow1-onion-head-emoticon.gif?1292862527

konunu, beğenme kotam dolduğu için beğenemiyorum

whaaat1-onion-head-emoticon.gif?12928625

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar

Bende kendimi yazayım istedim İsmim Serhat istanbul'da yaşıyorum.Boş zamanlarımda çeviri yapıyorum yaşça maalesef bir çoğunuzdan büyüğüm :( Anime ve mangaları çok seviyorum nede olsa eski teksas tommiksçi sayılırım : :)Şimdiden herkese teşekkür ederim  :)

Not:Azizim kelime yanlışları noktalamalar ellerinden öper :)

:D Hoşgeldin serhat abi ya bende diyorum resmi yazdığım yorumlar hep düzeltiliyor işin ucunda aziz abi varmış :D :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eren: Azizim olmasa hiç bir şey yapamam :)

Skadi:Türkiyede çıkmış tüm ;conan serileri arşiv halinde bende saklıdır ama asla paylaşmam :) kıymetlilerimdir :) (kral Conan ve 
İmparator Conan'lar dahil)

xnightwalker:Hoşbuldum :)

Zeynep:Senden de yaşlıyımdır emin ol :) Zagor Teenay Candır :) Rica ederim büyük keyifle yapıyorum king of pigs bugün bitecek gibi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Eren: Azizim olmasa hiç bir şey yapamam :)

Skadi:Türkiyede çıkmış tüm ;conan serileri arşiv halinde bende saklıdır ama asla paylaşmam :) kıymetlilerimdir :) (kral Conan ve 

İmparator Conan'lar dahil)

xnightwalker:Hoşbuldum :)

Zeynep:Senden de yaşlıyımdır emin ol :) Zagor Teenay Candır :) Rica ederim büyük keyifle yapıyorum king of pigs bugün bitecek gibi :)

valla mı pff1-onion-head-emoticon.gif?1292862515olsun bizim ruhumuz genç  whistling-onion-head-emoticon.gif?129286kararlıyım yaşlandırmıycam seni whaaat1-onion-head-emoticon.gif?12928625adresi versene sana hediye yollayacağım evil-smile-onion-head-emoticon.gif?12928

şu Conan serilerini bi şekilde ele geçirmeli

admire-onion-head-emoticon.gif?129286248 hepimiz forum kardeşiyiz ne var paylaşsan lonely-onion-head-emoticon.gif?129286264

hocam bu ne hız cheer2-onion-head-emoticon.gif?129286249

sadece 3 ay büyükmüşsün

yawn-onion-head-emoticon.gif?1292862527 bende arada yıllar var sandımdı meh-onion-head-emoticon.gif?1292862513

Düzenlenme: Zeynep (: tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.