Jump to content

Çizdiğim ilk fan art [6. Geldi! Photoshop ile Karakalem Renklendirme]

Volkan

Önerilen İletiler

2.  Çizdiğin Karakter Çok Hoş Olmuş Sende Baya Yetenek Var. Sana bi Tavsiye Mesela Haftada 1 Tane Resim Çıkartıcağına. Eskiz Çalış Günde 100 tane karalama Çıkart. Anatomi Çalış. Eğer Elin Kaleme Yatkınlaşırsa Kendi Karakterlerini Falan Çok Rahat Çıkartabilirsin Artık . :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aslında fan art değil. Dersteyken içimden ne geldiyse çizdim.   Eğer beğenirseniz devamı da gelebilir. :D Bunu da mause'la çizdim. Elim koptu resmen. Ayak çizmeye üşendiğim için biraz tembelli

Güzel olmuş  :admire-onion-head-emoticon:

Beğendik, beğendik. :D  Dersteyken öylesine çizdiğin halde çok  hoş. Kıyafetinin gölgelendirmesini sevdim.    Yüzü olmamış biraz.  :rolleyes: Bi' ara düzgün bir kağıda çizip devam edersin artık :D :)

2. Çizdiğin Karakter Çok Hoş Olmuş Sende Baya Yetenek Var. Sana bi Tavsiye Mesela Haftada 1 Tane Resim Çıkartıcağına. Eskiz Çalış Günde 100 tane karalama Çıkart. Anatomi Çalış. Eğer Elin Kaleme Yatkınlaşırsa Kendi Karakterlerini Falan Çok Rahat Çıkartabilirsin Artık . :)

Saol. Ben de çok istiyorum, elimden geldiğince çalışmaya çalışıyorum fakat şu lys yüzünden hiç vakit ayıramıyorum. :( Yaz gelince bayağı bir ağırlık vericem ama.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.