Jump to content

Çizdiğim ilk fan art [6. Geldi! Photoshop ile Karakalem Renklendirme]

Volkan

Önerilen İletiler

Aslında fan art değil. Dersteyken içimden ne geldiyse çizdim.

Eğer beğenirseniz devamı da gelebilir. :D

ijpb.png

Bunu da mause'la çizdim. Elim koptu resmen. Ayak çizmeye üşendiğim için biraz tembellik yaptım.  :D

fcsg.jpg

Evet arkadaşlar günden güne kendimi geliştiriyorum. İlk defa portre denedim. Aklımdan ya da var olan bir karakteri çizmek yerine tanımadığım (google'dan buldum) birinin fotografından bakarak çizdim. Tabii pek benzemedi. Doğal olarak...

pln6.jpg

Aynı kişinin farklı fotografından çizdim. Giysisi pek olmadı sanki.

awvg.jpg

Artık sahne çizimlerine başlama vakti geldi diye düşünüp şöyle bir aksiyon sahnesi çizdim. Bir de nedense çamurlu gibi duruyor. :D

9duv.jpg

İlk defa çizdiğim karakalemi photoshop'ta renklendirdim. Renk seçiminde pek iyi değilim sanırım. :D ve anormal bir karakter oldu biliyorum. :D

Edit: Şimdi fark ettim gözler de yamuk olmuş :D

1pvc.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aslında fan art değil. Dersteyken içimden ne geldiyse çizdim.   Eğer beğenirseniz devamı da gelebilir. :D Bunu da mause'la çizdim. Elim koptu resmen. Ayak çizmeye üşendiğim için biraz tembelli

Güzel olmuş  :admire-onion-head-emoticon:

Beğendik, beğendik. :D  Dersteyken öylesine çizdiğin halde çok  hoş. Kıyafetinin gölgelendirmesini sevdim.    Yüzü olmamış biraz.  :rolleyes: Bi' ara düzgün bir kağıda çizip devam edersin artık :D :)

Yorumlarınız için teşekkürler. :)

Beğendik, beğendik. :D

Dersteyken öylesine çizdiğin halde çok  hoş. Kıyafetinin gölgelendirmesini sevdim.    Yüzü olmamış biraz.  :rolleyes:

Bi' ara düzgün bir kağıda çizip devam edersin artık :D :)

Yüzünden kastın çenesi biraz uzun olmuş sanırım şimdi bakınca ben de fark ettim. :D

Youtube'dan tutoriallar izlemeye başladım. Yakında özene bezene bir tane kendi karakterimi çizicem. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yüzü insan yüzümü acaba, ona göre değerlendireceğim. Yanlış anlama Reborn veya Arthur tarzı çizimler böyle olabiliyor ama eğer insansa çene biraz önde, bide yutak çizmişsin hafiften , yutak genelde gerçekçi çizimlerde kullanılır, yani resme uyması için daha çok detaylandıra bilirsin resmi, yada sadece yutağı silersin :)

Başlar başlamaz çok sert yorumlar atıım, olmadı... Biraz da iyi yönlerini söyleyeyim;

Giysi çzimine, saç gölgelendirmene , orantılarına(vücut,kafa değil)  ve yan profilden çizebilmene hayran kaldım.Çok iyiler...Sen çok gelişebilirsin bence.Manga çizmek için Pdf halinde kitaplar var, onlardan bul kendini geiliştir yolun açık bence,arkandayım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yüzü insan yüzümü acaba, ona göre değerlendireceğim. Yanlış anlama Reborn veya Arthur tarzı çizimler böyle olabiliyor ama eğer insansa çene biraz önde, bide yutak çizmişsin hafiften , yutak genelde gerçekçi çizimlerde kullanılır, yani resme uyması için daha çok detaylandıra bilirsin resmi, yada sadece yutağı silersin :)

Başlar başlamaz çok sert yorumlar atıım, olmadı... Biraz da iyi yönlerini söyleyeyim;

Giysi çzimine, saç gölgelendirmene , orantılarına(vücut,kafa değil)  ve yan profilden çizebilmene hayran kaldım.Çok iyiler...Sen çok gelişebilirsin bence.Manga çizmek için Pdf halinde kitaplar var, onlardan bul kendini geiliştir yolun açık bence,arkandayım...

Eleştirin için teşekkürler. Anime izlemeye başlayalı daha bir ay olduğundan, sadece bir kaç anime serisi izledim.Yani anime çizim tarzını henüz kavrayamadım. Çoğunun çizim teknikleri birbirinden farklı olduğu için de kendimden bi'şeyler katmıştım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında fan art değil. Dersteyken içimden ne geldiyse çizdim.

Eğer beğenirseniz devamı da gelebilir. :D

ijpb.png

Bunu da mause'la çizdim. Elim koptu resmen. Ayak çizmeye üçendiğim için biraz tembellik yaptım.  :D

fcsg.jpg

Mouse dediğin? Normal mouse diyosun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.