Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

• 1 ay sonra...

bu kyouraku ve ukitakeden kıllandım bu hafta  ;)  manga bleach olmasa önümüzdeki hafta için heyecanlanırdım ama haftaya ve öteki haftalar yine bire bir dövüşler şeklinde geçicek belki onları 0.takımdan sonra görebiliriz 

gerçi onlar villian çıksa konu kendini tekrar etmiş olur önce kamikake nedir onu öğrenmemiz lazım kralın adı olabilir  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu kyouraku ve ukitakeden kıllandım bu hafta  ;)  manga bleach olmasa önümüzdeki hafta için heyecanlanırdım ama haftaya ve öteki haftalar yine bire bir dövüşler şeklinde geçicek belki onları 0.takımdan sonra görebiliriz 

gerçi onlar villian çıksa konu kendini tekrar etmiş olur önce kamikake nedir onu öğrenmemiz lazım kralın adı olabilir  :mellow:

Kamikake ya Ukitake'nin bankaisi ya da hazırladığı bi teknik olabilir.Anime bittikten sonra Ukitake manga hiç gösterilmedi bu tekniği hazırlamış gibi gösteriyo olabilir Kubo.Yani benim görüşüm bu.Bankai olmasını temenni ediyoruz tabi :lol:

Düzenlenme: quincy tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kamikake ya Ukitake'nin bankaisi ya da hazırladığı bi teknik olabilir.Anime bittikten sonra Ukitake manga hiç gösterilmedi bu tekniği hazırlamış gibi gösteriyo olabilir Kubo.Yani benim görüşüm bu.Bankai olmasını temenni ediyoruz tabi :lol:

daha çok gölgeyle ilgili bişey sanırsam ayrıca kamikake muhabbetinden sonra ukitakenin gölgesine dikkat garip bi hal aldı 

bide kyourokunun shikaisi gölgelerin içinden geçebiliyordu bu ikisi kardeş bankai ye falan mı sahip acaba  :D

kamikake bi yana inş kyouroku aizeni çıkarmaya gitmiştir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

daha çok gölgeyle ilgili bişey sanırsam ayrıca kamikake muhabbetinden sonra ukitakenin gölgesine dikkat garip bi hal aldı 

bide kyourokunun shikaisi gölgelerin içinden geçebiliyordu bu ikisi kardeş bankai ye falan mı sahip acaba  :D

kamikake bi yana inş kyouroku aizeni çıkarmaya gitmiştir :D

O tekniği ilk gördüğümde aklıma gelen ya Ukitake'nin bankaisi ya da hazırladığı bi teknik.Ukitake de teknik bol :D Mesela Rukia'yı kurtarmak içinde bi kalkan hazırlamıştı ve hazırlaması zaman almıştı.Bu da onun gibi bişeydir herhalde dedim.

Eğer kamikake kyourakunun gölgesinde olsaydı herkes kesin bankaisi derdi :D

Başka forumda güzel bi noktaya değinmişler.Merkez 46'ya gitmesinin 3 sebebi olabilir;

1-Aizen'i serbest bırakmak için izin isteyecek

2-Merkez 46'yı yok edecek

3-Ruh kralı sarayına giriş için izin isteyecek.

1. madde saçma olurdu zaten aizen'in mühürlenme sebebi o.

2. maddede eğer villain karakterlerse(ki hiç sanmıyorum) olabilir

3. madde bana daha yakın geliyo..Tabi Merkez 46'nın kral için izin yetkisi var ise..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kubo kendini kaybetti . konu bütünlüğü yok keşke bi sene falan ara verseydide kafasında bi düşünseydi oturtsaydı şu son arcı. şu quincyler seiretiye öyle bi girdiler ki kime ne oldu kimler öldü ben hiç anlayamadım açıkcası. mesela yachiru'ya ne oldu bilmiyorum. en son adamlardan briyle dövüşüyordu kempachi geldi onun dövüş başladı 5 bölüm falan o sürdü sonra ichigo geldi ruh sarayına çıktılar döüş ardına dövüş seireti ne durumda kimse bilmior.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.