Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Bu mühürleme başkanlığında kim var lan...nasıl hesaplayamıyorsun Aizenin tek mühürünü çözerlerse hepsini açabileceğini...Aizen artık tanrı oldu hadi bakalım...şuan ki görüntü İchigo acaip zayıf konumda Ywach-Utitake(geçici olarak tanrı)-Aizen Tanrı,bildiğin god of war...

Aizen tam kötü karakter ama...Narutoda ,,Orochimaru neyse Aizende Bleachte o zaten ikisine reis deniliyor :D gülüşünde hiçte iyi niyet görmedim ben...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Şuana kadar her şey Aizenin planı çıkarsa afedersinde bir küfür ederim yani..."oha ohaaaa ya bi...git Tite-sensei" diye :D

Geçen bi yorum okudum şöyle diyordu yorumcu "Aizen'in bi planı olduğu için Ywach'ın onu kurtarmasını reddetti" diye.Ve yorumu gayet mantıklı geldi.

Bu arada Aizen olayı ile ilgili hiç yorum yapmadım.Şu yorumumu da şöyle bırakayım :P

Animede Hougyoku Aizen'i reddettiği için kaybetmişti Urahara ve İchigo'ya karşı.Galiba Aizen Hougyoku'yu tamamen kontrol etti.Ve artık o bir yenilmez :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach'in artik insanlara gore sıkmaya basladi tabirlerinin nedenleri ilk baslardaki gibi mangaya yabanci olmamamiz cunku mesela rukia bi yere goturuldu ama neresi nasildir ona ne yapilacak tamamen muamma her sey derken ichigonin artik shinigami olamayacak olmasi vs vs tam umutsuzluga kapildigimizda kubo sensei bize bambaska bi pencere aciyordu vay bee diyorduk sonra yeniliklere alistik ve esksi kadar sasirmiyoruz cunku tamamen hakimiz Bleach'e. Belki benim ilk uzun soluklu mangam oldugu icindir bilemiyorum :) Bleach ne kadar uzarsa uzasin ben okurum bence :) :) okudugunuz icin tesekkurler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen bi yorum okudum şöyle diyordu yorumcu "Aizen'in bi planı olduğu için Ywach'ın onu kurtarmasını reddetti" diye.Ve yorumu gayet mantıklı geldi.

Bu arada Aizen olayı ile ilgili hiç yorum yapmadım.Şu yorumumu da şöyle bırakayım :P

Animede Hougyoku Aizen'i reddettiği için kaybetmişti Urahara ve İchigo'ya karşı.Galiba Aizen Hougyoku'yu tamamen kontrol etti.Ve artık o bir yenilmez :ph34r:

Bu kurtarma muhabetine bişe demem ama ondan önce ki Quincy vs SS muhabetini olacağını İchigo beni yendiğinden beri  biliyordum o yüzden kaçmak için hiç çaba harcamadım falan filan derse artık oha,benim muhabetim bu olaya yoksa Aizen'in bir planı olduğundan Ywach reddetmesi banada mantıklı geliyor benim dediğim olay kısacası bunun öncesi muhabetler...

Aizen İchigo'yu fazla küçümsedi poposu o aralar fazla kalkmıştı Deaht Note'teki Kira kadar kendini kaybetmesede çok şişkin bi ego düşüncelerini kör etti İchigodan öyle bir güç beklemiyordu ( kimse beklemiyordu kahin değiliz :D ama ana karakter sonuçta ) Ve İchigo son formuyla yendiği sırada aslında tam olarakta yenememişti Aizen hala ayağa kalka bilecek konumdayken İchigo tamamen bitmiş Aizen sadece o an evrimleştiği bütün döngüleri kaybetti Hougyoku onu zayıfladığı için reddetmeye başlamıştı ama Aizen hala kontrol edebileceğini söyledi yani tekrardan kendini toparladığında güçleneceği için Hougyakuyu kontrol altına alabilecekti...

İchigo Aizenin karşısına 4-5 gün daha geç çıksa mesela Aizen tamamen evrimini tamamladığı için İchigoyu bir parmak şıklatmasıyla toz ederdi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Here comes the my theory:

Aizen Ywach'ın kurtarma teklifini reddetti çünkü her şeyi zaten planlamıştı. Ywach'ın ruh kralını öldürmesini, Ukitake'nin de geçici ruh kralı olmak için bankasini kullanmasını istiyordu. Biliyorsunuz Ukitake'yle şu gözü bantlı sapık kaptan neydi adı, o ikisine ikiz zampaktou diyorlardı. Bankailerini hiç görmemiştik. İkisi de ruh kralı ile bağlantılı bir bankaiye sahip anladığım kadarıyla. Şimdi plana göre ikizlerin biri iptal olmuş durumda. Bu noktada Aizen'in planı başlıyor. Belki bir şekilde gözü bantlı sapığın (adı gelmiyor hala) bankasini çalacak ya da onu bir şekilde kendi çıkarı için kullanacak. Aizen çıkıp "nihahaha" diye ortalığı inletirken Ywach kukla olduğunu farkedip reiatsusunu Zangetsu'ya verecek. Then here comes the final boss fight. Ichigo vs Aizen. GG Kubo sensei. Sen trollsen ben de trollüm. Come!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aizen Ywach'ın kurtarma teklifini reddetti çünkü her şeyi zaten planlamıştı. Ywach'ın ruh kralını öldürmesini, Ukitake'nin de geçici ruh kralı olmak için bankasini kullanmasını istiyordu. Biliyorsunuz Ukitake'yle şu gözü bantlı sapık kaptan neydi adı, o ikisine ikiz zampaktou diyorlardı. Bankailerini hiç görmemiştik. İkisi de ruh kralı ile bağlantılı bir bankaiye sahip anladığım kadarıyla. Şimdi plana göre ikizlerin biri iptal olmuş durumda. Bu noktada Aizen'in planı başlıyor. Belki bir şekilde gözü bantlı sapığın (adı gelmiyor hala) bankasini çalacak ya da onu bir şekilde kendi çıkarı için kullanacak. Aizen çıkıp "nihahaha" diye ortalığı inletirken Ywach kukla olduğunu farkedip reiatsusunu Zangetsu'ya verecek. Then here comes the final boss fight. Ichigo vs Aizen. GG Kubo sensei. Sen trollsen ben de trollüm. Come!

Kyouraku olabilir :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mantıklı Naruto finalindede benzer bişe olmuştu...

Kyouraku olabilir :)

Aynen onu kast etmiş...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.