Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Mangayı takip etmeyenler için spoiler içerir...

İshidanın bir planı olduğunu düşünüyorum bir şekilde şinigamilere yardım edecektir ama bankaisini kaybeden kaptanlara ne olacak orası meçhul geri alıp alamıyacaklarını merak ediyorum ama hitsugaya bir daha geri alınamayacakmış gibi konuştu son bölümde bankailerini kaybeden kaptanlar olduğu için belki üçüncü bir salınımda olabilir

Manganın son bölümünde hitsugayaya üzüldüm doğrusu tam bankaisini tamamlamışken çalındı yinede yaşı daha küçük olduğu için güçlenir diye düşünüyorum çünkü aizen savaşında kyoraku sadece shikaisiyle savaşmasına rağmen hitsugaya bankaisiyle zorlandı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

• 2 hafta sonra...

Şimdi sanırsam İchinin olması gereken zampoktousunu göreceğiz...Yani zangetsunun Quincy gücünden oluştuğu gibi birşey çıkıyor burada şimdi ise hollow gücünden oluşan bir zampoktou dövülüyor kendisine her şeye sıfırdan başlıyor İchi sanırsam şimdi bide yeni bir Bankai açıcak ve onun yerine gelen ruh görüşünüde hollowu andıracak...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

zangetsu gerçekten quincy olmak istiyormuş ama ichigo shinigami olunca mecbur shinigami olmuş ve quincy ler zampaktou kullanmazlar.

zaen ichigo yu şekilden şekile soktular shinigami-vaizard - quincy falan .

ichogonun yeni zampoktousu shinigaminin kılıcı ile quincy nin reiatsu işleme özelliğinin birleşimi olacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Aynen bende üşeniyodum animesini bitirdim bekledim bekledim anime yok ee napalım mangaya başladık 1 saatte son sayıya kadar okumuşum :D

Bende son sayıları pek anlayamıyorum şimdi ichigonun artık 2 zanpakuto'su var biri hollow'u diğeri zangetsu'yu mu temsil ediyo ? En başta gücünü bastırmaya çalışsada daha sonra zangetsu ichigonun gelişmesine yardım etti ve aslında bu asıl gücünün yarısı bile değilmiş :huh:

Hollow aslında ichigo'nun asıl zanpakutosu mu ? :P Kafa iyice karıştı beyler adam gibi konuyu bilen biri cevap yazsa? :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

abi zangetsu ossan olarak bildiğimiz adam ichigonun quincy gücü eee haliyle ichigonun shinigami olmasını istemediğinden shinigami güçlerini bastırıyor ayrıca şu zamana kadar zangetsu ossan kontrolü elinde tutmak için hollow güçlerinide bastırmaya çalışıyordu ama en son olan olaylar doğrultusunda artık ichigo full güç savaşabilecek yani şu ana kadar gücünün çok az bi kısmını kullanabiliyodu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.