Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Aizen'in bi' Kyoka Suigetsu'suna bakar valla Juhabach falan yalan olur diyeceğim lakin Hogyoku Aizen'in zampaktou'sunu "ihtiyacı olmadığına" karar vererek yok etmişti. Bu yüzden zampaktou'sunu geri alabilir mi merak etmiyor değilim. Hem Aizen hem Shinigami hem de Hollow güçlerine sahip bu da Quincy'ler için bir dezavantaj olabilir. Adam manganın temel taşlarından. Aizen'e sahip çıkalım deyip yazıyı bitiyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Rukia'nın bankaisini göremeyeceğiz gibi:D yanlış görmediysem bankai dediğini duymadım ama o korku gücüne sahip eleman bi geri dönüş yaparsa büyük ihtimal kullanacaktır...gerçi korku bedene değilde ruha işler ruhunu geçici olarak dondurup yok etme gücüne sahip olaydı daha mantıklı olurdu gibime geldi...yada benmi yanlış anladım :D okuyanlar görüşlerini paylaşsın uleynnn :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Renji nin savaşındansa bu savaş uzasaydı daha iyi olurdu :ph34r:

Geri dönceğini pek sanmıyorum (savaş bitmeden erimezse tabi :D ) rukianın gücü yinede havalıymış böyle birşey beklemiyordum doğrusu :D asıl juha bach savaşı güzel olacak

Hitsu ile matsumotoya ne olduğunu da göstermediler hitsudan umutluyum -_-

Hisagide pek yaralanmadı bi savaşta görürüz mutlaka

Bi dönüp baktımda cümlelerin hepsi ayrı telden çalıyor :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rukia'ya bidaha aşık oldum bu bölümde.Gücü mantıksız gelmedi.Sonuçta Hitsugaya'dada buz tipi zanpaktou var ve bi bölümde Matsumoto reiatsusunu yaymaya devam ederse büyükannesini donduracağını söylüyordu.Yani kendi vücut ısısını düşürmesi mantıklı geliyor.

Rukia'nın şu tavırlarıda bana aynı Byakuya'yı hatırlattı,abisinin yolundan gidiyor  :rolleyes:  :rolleyes:

epWqgr.pngwLn7E0.pngxERn6g.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kubo bu sayıda biraz saçmalamış.Tamam buz tipi zanpaktou var ama sahibinin vücut ısısını düşürmek nedir? Keşke daha güzel teknikler düşünseymiş Kubo.Ama bir an "SS'de en güçlü buz zanpaktou bu olabilir mi?" sorusuda aklıma gelmedi değil.

Daha bankai halide değil sanırsam bir bankai halini görelim :D o vakit karar kılarız "Ss"deki en güçlü buz zanpaktou'su kimde diye..fakat Kubo biraz saçmalamış :D sanırsam adam korkunun vücuda işlediğini düşündüğünden böle yaptı...

Rukia'ya bidaha aşık oldum bu bölümde.Gücü mantıksız gelmedi.Sonuçta Hitsugaya'dada buz tipi zanpaktou var ve bi bölümde Matsumoto reiatsusunu yaymaya devam ederse büyükannesini donduracağını söylüyordu.Yani kendi vücut ısısını düşürmesi mantıklı geliyor.

Rukia'nın şu tavırlarıda bana aynı Byakuya'yı hatırlattı,abisinin yolundan gidiyor  :rolleyes:  :rolleyes:

epWqgr.pngwLn7E0.pngxERn6g.png

Zaten bakışlar aynen Byakuya...Renji dövüşünden yola çıkarak söylüyorum o eleman bu kadar kolay düşmez...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha bankai halide değil sanırsam bir bankai halini görelim :D o vakit karar kılarız "Ss"deki en güçlü buz zanpaktou'su kimde diye..fakat Kubo biraz saçmalamış :D sanırsam adam korkunun vücuda işlediğini düşündüğünden böle yaptı...

Zaten bakışlar aynen Byakuya...Renji dövüşünden yola çıkarak söylüyorum o eleman bu kadar kolay düşmez...

As nodt hemen yenilmezse bankaisini görme şansımız var demektir :D daha iyi olur bizim için :D aylardır Kenpaichi için bekliyoruz bence Tite bize kıyak geçmeli  :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Matsumoto Hitsugaya'ya reiatsunu gizle dedi o bölümde.Reiatsusunu kontrol edemediği açığa vurduğu için büyükannesi soğuğa maruz kalmıştı.Bir nevi zanpaktou gücünü kullanmış gibi.Orada kendi ısısını düşürmüyodu.Büyükannesinin vücut ısısı düşüyordu  ^_^

sanırsam adam korkunun vücuda işlediğini düşündüğünden böle yaptı...

Yani Rukia'nın gücünü sadece bu bölümü düşünerek yaptı diye düşünüyorum.Genel olarak ele almadı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.