Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Matsumoto Hitsugaya'ya reiatsunu gizle dedi o bölümde.Reiatsusunu kontrol edemediği açığa vurduğu için büyükannesi soğuğa maruz kalmıştı.Bir nevi zanpaktou gücünü kullanmış gibi.Orada kendi ısısını düşürmüyodu.Büyükannesinin vücut ısısı düşüyordu  ^_^

Yani Rukia'nın gücünü sadece bu bölümü düşünerek yaptı diye düşünüyorum.Genel olarak ele almadı.

Doğru dediklerinde haklısın, ama ben şu açıdan düşündüm hitsugaya babaannesini öldürecek kadar soğuk(reiatsu) yayarken kendisine birşey olmuyordu...Yani kendi vücut ısısı düşmüş olabilir sonuçta kendi özelliğinin onu öldürmemesi çok normal.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Doğru dediklerinde haklısın, ama ben şu açıdan düşündüm hitsugaya babaannesini öldürecek kadar soğuk(reiatsu) yayarken kendisine birşey olmuyordu...Yani kendi vücut ısısı düşmüş olabilir sonuçta kendi özelliğinin onu öldürmemesi çok normal.

Zanpaktoular kendi sahiplerine zarar vermez(zanpaktou isyanı hariç orada zanpaktoular cisimleşmişti).Bunun kanıtıda İchigo-Tensa Zangetsu kavgasına bakabilirsin.Orada Zangetsu kılıcı İchigo'ya saplayınca bi konuşma geçiyodu ama tam hatırlamıyorum.Herneyse işte sonuç olarak Rukia'nın kendi vücut ısısının düşme özelliği bana saçma geldi sanada mantıklı geldi ve senin düşüncende sana göre doğru bunada saygı duyarım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zanpaktoular kendi sahiplerine zarar vermez(zanpaktou isyanı hariç orada zanpaktoular cisimleşmişti).Bunun kanıtıda İchigo-Tensa Zangetsu kavgasına bakabilirsin.Orada Zangetsu kılıcı İchigo'ya saplayınca bi konuşma geçiyodu ama tam hatırlamıyorum.Herneyse işte sonuç olarak Rukia'nın kendi vücut ısısının düşme özelliği bana saçma geldi sanada mantıklı geldi ve senin düşüncende sana göre doğru bunada saygı duyarım :)

Yok saygı duyuyorum bende ama bundan öte tartışalım yani iyi oluyo böyle, ben seviyorum :D ama zanpaktou rebellion arc filler'dı bunu da unutmamak lazım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ishida-ichigo saçmalığına gidiyor olaylar, naruto-sasuke çakması gibi olacak bu ikili <_< zaten yapılmış naruto-sasuke saçmalığını birde kubo'da görüyoruz, ishida'nın babasıda devreye girecek bence

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi haraket ediyordu...hatta şu Bach mühür mevzusu anlatılırken birden şaşırıp panik olmuştu sebebi planına engel olacak bir mevzunun karşısına çıkmasından kaynaklı diye düşünüyorum...hatta İshidanın onların tarafına geçmiş gibi yapmasının arkasından bence Uruhara çıkacak o adam İchi dışında herkese sesizce görevler veriyor özelliklede İshidayı bu konularlada kullanmaya niyetli biri :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi haraket ediyordu...hatta şu Bach mühür mevzusu anlatılırken birden şaşırıp panik olmuştu sebebi planına engel olacak bir mevzunun karşısına çıkmasından kaynaklı diye düşünüyorum...hatta İshidanın onların tarafına geçmiş gibi yapmasının arkasından bence Uruhara çıkacak o adam İchi dışında herkese sesizce görevler veriyor özelliklede İshidayı bu konularlada kullanmaya niyetli biri :D

Böyle olursa iyi, yoksa iğrenç olur seri ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bingo! Doğru tahmin :)

Kuchiki taicho meydana çıktığına göre dağılın :)

Keşke yanılsaydım. :( En azından kız sonuna kadar mücadele etseydi. Bankai yapsaydı.  :angry:  Dürüst olmam gerekirse derdim Rukia değil. Kız ve güçlü shinigami arar oldum.Ki bunda Unohana'nın gitmesinin etkisi büyük.  :mellow:  Yoruichi de aktif değil şu an. Feminist sanmayın şimdi beni. :D   Ama dişli bir tane bile kadın karakter olmayınca, gururumuz olmayınca bunalıyorum ya.  :wacko:  :ph34r:

Soi Fon demesin kimse. :D Sevmiyorum onu.  <_<

Çat diye geldi Byakuya'da... 1 bölüm sonra gelseydin bari.  :angry:

Belki de dikenli sandığımızdan çok daha güçlüdür. Byakuya zorlanır. Rukia da yardımcı olur.  :ph34r:  Gerçi bu çok uçlarda bir tahmin. Rukia bile o kadar güçlendiyse Byakuya kim bilir nasıl olmuştur. Kubo bu bölümlerde döktürebilir. 

Ama en azından Yoruichi bir şeyler yapmadığı sürece benim  içim rahat etmeyecek.   :(

Düzenlenme: Songena tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.