Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

bence ichigo bu savaşta kılıcını bile çekmiyebilir çıplak elle alabilir arkadaşları :)

Kılıcını çeker ama shikai'e çıkar en fazla bankaiye çıkmaz.Çünü bunlarda güçlü karşında 4 çıtır var :D

yada zaraki çekil len len veled der gene 

Bkz:5. espada ile savaşı sırasında yaptığını yapar :D

haha ama Zarakinin şu anda iç rganları dağıldı o yüzden böyle artislik yapamaz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O değilde Zaraki bankai demedi zaten Bankai diyeceği savaş şu ileri gelenlerden biriyle olucak yada toplu juha bach savaşın ichiye destek olmak için açıcaktır ama bu savaş İchinin İchi biraz zorlanır gibi yapıcak sonra temizleyecek etrafı...

Zaraki'nin bankai'ye ulaşıp ulaşmadığı bile muamma...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaraki'nin bankai'ye ulaşıp ulaşmadığı bile muamma...

Yada ulaştı ancak ders ortaya çıkan güç yüzünden ölücek ? gerçi sanmam Tite öyle bi güç vereceğini güçlü veriri ama Zaraki hala yaşar ve Quincy-san 777 iletdesin şuan :D

ama bu Arc sağlam olucak bana kalırsa son Arc'da akılda soru bırakmayacağım derse Tita akıcak resmen anime olarak görebilsek birde...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kılıcını çeker ama shikai'e çıkar en fazla bankaiye çıkmaz.Çünü bunlarda güçlü karşında 4 çıtır var :D

haha ama Zarakinin şu anda iç rganları dağıldı o yüzden böyle artislik yapamaz :D

şşşt bu zaraki hiç belli olmaz  :ph34r: gene gelir düşmanı tam ortasından ekser icnigo ve kızlar  ne olduğunu anlamaz (abartım aslında biraz :P )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yada ulaştı ancak ders ortaya çıkan güç yüzünden ölücek ? gerçi sanmam Tite öyle bi güç vereceğini güçlü veriri ama Zaraki hala yaşar ve Quincy-san 777 iletdesin şuan :D

ama bu Arc sağlam olucak bana kalırsa son Arc'da akılda soru bırakmayacağım derse Tita akıcak resmen anime olarak görebilsek birde...

777 sayısı uğurusz mu ki? :D

Tabi artık son evrelerinde manga gerçi böyle diyoruz ama daha gideri var.Birde anime olarak görsek...Zaten Bleach fiilleriyle bile en çok izlenenler arasında bu son arc anime olursa önümüzde ki 50 sene filan liderliği kaptırmaz herhalde :D son yüzyılın en iyi animesi :D

Zaraki ölmez öldürmezler.Because...

08.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

777 sayısı uğurusz mu ki? :D

Tabi artık son evrelerinde manga gerçi böyle diyoruz ama daha gideri var.Birde anime olarak görsek...Zaten Bleach fiilleriyle bile en çok izlenenler arasında bu son arc anime olursa önümüzde ki 50 sene filan liderliği kaptırmaz herhalde :D son yüzyılın en iyi animesi :D

Zaraki ölmez öldürmezler.Because...

08.png

uğursuz kabul edilen sayı 666 idi sanırsam :D malum şeytanın numarası :) efenim burada hiriko şunu demek istiyor daha shikaisız popomu döven biri ölürse ayvayı iyice yeriz birde ichigo o kadar kılıç değiştirdi gene shikai  açık geziyor ya normal boyutlara döndürün şunu çocuğada yazık :D ağır şeyi taşıyor sırtında :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.