Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Grimmjowi herekes bekliyor ya bide yanın da  nel felan :D tam olur B)  kaptanlar şu sarışın sürekli saant diyer eleman la love mu ? onlar ölmüşmüydü ya  :ph34r:

O değilde Grimmjow Hallibel'i kurtaramaz kurtarsada gizli gizli kaçırır.Çünkü quincyler güçlü Grimmjow'u yerler :D

Ölenler şu anlık Rose ve Kensei tabi öldükleri doğruysa.Hiç Love'u göstermediler galiba Ayhanım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Bu arada Yachuri kaçırıldı galiba en son reitsusunu hisedemiyorlardı Quincy diyarın götürmüş olmasınlar Zaraki dağıtır orayı valla :D

büyük olasılıkla öyle oldu sanırsam yanında 4 takım teğmeni de var büyük ihtimal zaraki öğrenirse ki öğrenecek bu kapışma sonrası bodozlama dalacak bundan kuşkumuz olmasın :D

O değilde Grimmjow Hallibel'i kurtaramaz kurtarsada gizli gizli kaçırır.Çünkü quincyler güçlü Grimmjow'u yerler :D

Ölenler şu anlık Rose ve Kensei tabi öldükleri doğruysa.Hiç Love'u göstermediler galiba Ayhanım :D

gri fanı değilim amma o kada8r da güçsüz değil ya malum  Hueco Mundo da ki en güçlü espadalardan kalan kendini de geliştirmiştir biraz :D alır yani gri fanı çok kubo ezik gösttertmez :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada Yachuri kaçırıldı galiba en son reitsusunu hisedemiyorlardı Quincy diyarın götürmüş olmasınlar Zaraki dağıtır orayı valla :D

Zaraki'yi öldürmek için kendi diyarlarına çekmiş olabilirler.Zira Zaraki savaşta en güçlü silahlardan birisi

büyük olasılıkla öyle oldu sanırsam yanında 4 takım teğmeni de var büyük ihtimal zaraki öğrenirse ki öğrenecek bu kapışma sonrası bodozlama dalacak bundan kuşkumuz olmasın :D

gri fanı değilim amma o kada8r da güçsüz değil ya malum  Hueco Mundo da ki en güçlü espadalardan kalan kendini de geliştirmiştir biraz :D alır yani gri fanı çok kubo ezik gösttertmez :)

O kadarda güçsüz değil mi :D 3. espada quincylerin elinde mahkum oldu 6. espadayıda sen düşün :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkes power up aldı grimm almazsa ayıp olurdu grimden büyük beklentim var benim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkçesi çıkığında eklenecektir.

Artık mangada sarmıyo.Animesini istiyoruzzz :(

İchigo ne yaptı öyle yaa.4'ünü birden dağıttı bir anda.Juha Bach ve İchigo aynı chapterda gözüktüğüne göre büyük savaş yakındır

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkçesi çıkığında eklenecektir.

Artık mangada sarmıyo.Animesini istiyoruzzz :(

İchigo ne yaptı öyle yaa.4'ünü birden dağıttı bir anda.Juha Bach ve İchigo aynı chapterda gözüktüğüne göre büyük savaş yakındır

çok aşırı boş bölümdü. animesini yapsalar bi bölümün 3 te biri etmez bu chapter. abartmaya başladı kubo. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.