Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

ben bazen shounenlere fazla anlam yüklüyorum,halbuki shounen shounendir :D ben son villianın juha olmadığını düşündüğüm için onu 0.takım indirir diyordum ama herif soktu kılıcı geriye bişey kalmadı işte

juhayı harbiden ichigo yenerse mangayı okuycağımı düşünmüyorum bi daha ama o kadar saçmalamaz heralde

şuan zaten saçmaladı hiçbi değeri kalmadı manganın (benim görüşüm tabi) sırf hatrı var diye bitsinde kurtulim diye okuyorum yani o derece :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni bölümü konuştuk zaten :D

Ahaha, hiç belli olmuyor. Sadece sövdüğünüzü görünce farkedemedim. Bir de olaylar bitmeden, belli olmaz. Şu anda durum nedir Ywach, 0. takımdan güçlü ve yendi. Bence olması muhtemel birşeydi. Biraz kolay yenildi, Ichibei hariç. Ichigoya gelince, abi kimden yardım isteyecekler ki, adam başrol. Şansa bak, Shunsei de yok ki ortalıkta ondan yardım istesin. Kesin arkada bir yerlerde saklanıp izliyordur. Zaten Ichigo'nun yine bişey yapabileceğini sanmıyorum, son sayıya kadar. Şamar oğlanı olur ki, ondan önce asıl Uryu vs Ichıgo olacak. Belki Ywachla karşılaşmaz bile. Ywach ile de kardeş çıkar dedim Ruh Kralına, tutmadı be.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahaha, hiç belli olmuyor. Sadece sövdüğünüzü görünce farkedemedim. Bir de olaylar bitmeden, belli olmaz. Şu anda durum nedir Ywach, 0. takımdan güçlü ve yendi. Bence olması muhtemel birşeydi. Biraz kolay yenildi, Ichibei hariç. Ichigoya gelince, abi kimden yardım isteyecekler ki, adam başrol. Şansa bak, Shunsei de yok ki ortalıkta ondan yardım istesin. Kesin arkada bir yerlerde saklanıp izliyordur. Zaten Ichigo'nun yine bişey yapabileceğini sanmıyorum, son sayıya kadar. Şamar oğlanı olur ki, ondan önce asıl Uryu vs Ichıgo olacak. Belki Ywachla karşılaşmaz bile. Ywach ile de kardeş çıkar dedim Ruh Kralına, tutmadı be.

uryunun tek derdi intikam bak buraya yazıyorum ichigo ile kapışacaklar ywach, zaten ıchibei de öldürmen gerekmiyo sadece durdur dedi aizen olayındaki gibi durduracaklar uryu gelip tek atacak ywach ölecek mutlu son

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ishida annesinin intikamı için fırsat kolluyor orası belli ama ben sıfırıncı takımın yenilmesine çok büyük olay gözüyle bakmıyorum. dede bile yenildi. dede sıfırıncı takımdakilerden daha güçlüydü bence SS emanet edilmiş bir adam. ichigo galip gelir ya. en son ki power up tan sonra daha doğrusu gücünün tam anlamını yada kendini öğrendikten sonra reiatsu'suna kontrol edebilir hale geldi. o ta en baştan beri düzensiz dalgalı reiatsu sonunda duruldu. ayrıca ichigo şimdiye kadar sürekli quincy güçleriyle idare ediyormuş gerçek shinigami güçleri ile yeni savaşacak. off kaç chapter'lık merak sonunda bitiyor. ichigonun yeni güçlerini görmek istiyorum. bu arc'ın sonunda muhtemelen ichigo'nun gerçek dünyaya dönmesine izin vermeyecekler. önüne gelen buharlaşır çünkü bundan sonra

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ba-Baba mı? Baba derken ruh kralına mı dedi onu? :O  Yav şu ichibei ne biçim bi shinigami.ölmedi gitti :ph34r:

Barış dede'nin 0. takımdan güçlü olduğunu nasıl söylersin :O Hiç senden beklemezdim -_-  Hyosube'nin gücünü gördükten sonra gerisi tırt :P

O değil ruh kralı Aizen'e benziyo yav.Bu sıradan Kubo benzetmesi mi yoksa Aizen ile bi bağlantısı mı var mı? Tahminleri alayım :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dededeki gücü yabana atma abi ya aizen bile çekindi dedenin gücünden  :D dede 0. takımın toplamından daha güçlü demiyorum yani bireysel güç olarak güçlü. 2 bin yıl da başında kalmış yani kimseye yenilmemiş. bu kadar kolay yenilmeleri zaten gözümde düşürdü 0. takımı :D ruh kralı harbi aizenin koza formuna benziyordu :D juha mı ruh kralının babası yoksa tam tersimi bende anlamadım. ama juha'nın babası ise ondan daha yaşlı bi tip olması lazım juha ölümsüz bi adamken nasıl o kadar yaşlanmış o da ayrı bi konu gerçi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tamam dede de ki güçte ileri seviye hemde baya bi ileri seviye.Ama sıfırıncı takım ile kıyaslanamaz.hani kadınları saymıyorum.onlar pek güçlü gözükmedi banada.oetsu ve kirinjiden de güçlü diyelim Ama Hyosube asla.O adam ayrı bi dünya :D

Aizen dedeyi de alırdı da işte uğraşmak istemedi biliyon mu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.