Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Kyouraku'nun flashback'i görülmeye değer olur diye düşünüyorum ben de , haftalarca verilen Bazz-B , Haschwalth flashbackleri gibi sıkıcı olmaz en azından...

Ichigo'ya power up mı dayanır , Soul King olmasa bari ... Çocuk  quincy , shinigami , vizard , fullbringer ve de insan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haschwalt'in tip güzel ama bence çok fiyasko bir karakter ve bir bok uğruna ölecek muhtemelen.Valla Kyouraku da Genryuusai kadar epik olur gibime geliyor :D 

Sen deyince şimdi cidden Ichigo nun bir Soul King olmadığı kalmıştı onu da olsun da hepimiz mutlu olalım.He umarım bir de Naruto gibi aile boyu bir son olmaz gerçi burada Shingamilerden bahsediyoruz ama yani Japonlar bir seriyi bitirme konusunda efsane oldukları için şüphelerim var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Final savaşı , Yhwach -  Ichigo değil de , Yhwach - Aizen olsa hani ...

Açıkçası bende son savaşı Ywach vs Aizen istiyorum. İki ölümsüzün savaşı. Animesi de çıkarsa dehşet olur. Ama herkesin beklentisi İchigo vs Yhwach'tır. Ama bir umutla Aizen&İchigo vs Yhwach olarakta bekliyorum. Çünkü bir ölümsüzü yenmek için mühürleme gerekir. Birisi güçünü azaltırken diğeri mühürleme işlemini yapar. İchigo Yhwach ile şavaşırken Aizen de mühürler (Aslında araya Urahara'nın da girmesini bekliyorum). Anime de ki Aizen'in sonu gibi. İchigo, Aizen'in gücünü tüketmiş Urahara ise mühürlemişti. Buna yakın bir son bekliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda gördük bankaiyi... Katen Kyokotsu

Üç seviye gösterildi , '' Yara paylaştıran tereddüt , utanç yastığı , cansız uçurum.''

Baş kaptanımızın bankaisi ilginç duruyor da pek anlamadım , ayrıca sönük kaldı gibi , ama daha tanıtım olduğu için numaraları vardır diye düşünüyorum. Karşısındakinin de öyle kolay yenileceğini sanmıyorum , hatta yenilmesi için Shunsui belki harcanabilir bile ... Belki , Tite bu ne yapacağı belli olmaz. 

Ama Shunsui de o kadar kolay harcanmaz ki , mantıksız geliyor .

Ichigo'yu da gördük onca zaman sonra. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bilmiyorum pek Tite farklılk yaratıyım der mi ama ufak bir ses içimden finalinde Orihime'nin yapacağı bir hareketin büyük etki yaratacağını düşünüyorum. Tıpkı Ulqi'deki gibi , Kyoruko'nun kadınlarla arası iyidi.

Bankaisinin aynı şekilde kadın olarak ortaya çıkması şaşırtmadı.İlginç bir bankai'ye benziyor daha adam gibi özelliklerini bile açıklamadı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.