Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

• 1 ay sonra...

Çakma Aizen'in olayını anlamadım hala :/ Yoruichi fazla uğraşmasa bunla bari , sinir oluyorum adama.

Yoruichi'yi görüyoruz , bu güzel bir şey. Son arc olduğundandır ki bir çok karaktere ağırlık veriliyor. Bu yüzden Yoruichi'den de bir şey bekliyorum , hatta Urahara bile olabilir.

Bir tarafta Askin , bir tarafta Gerard Valkyrie , Renji , Bya-kun , ne durumda olduğu bilinmeyen X-Axis , Kira geri döndü , bir kaç panelde gösterilip , sonra başka savaşlara geçildi. Kubo 8-9 hafta Kyouraku ve Nanao'ya yoğunlaşırsa normaldir tabi 

:ragecomic15:

Aizen'i beklemelerdeyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hissediyorum , yine yeniden '' Kurosaki-kun , Kurosaki-kunn!! '' ...

Orihime ve Ichigo yalnız kaldılar , artık mahrum kalmayız Orihime'nin '' Kurosaki-kun '' demesinden.

Acaba şimdi bunların karşısına kim çıkacak , kim yollarını kesecek ?

Ganju Shiba vardı bu bölüm , saçma bi giriş yaptı , çoğu paneli de kaplamış sağolsun.

Savaşı devam edenler ne durumda , çıkardı Kubo tekrar karakterleri , geri dönüş yaptırdı bazılarına , şimdi yine göremiyoruz. Gerçi ana karakter aylarca gözükmedi de , yan karakterlere ne kalmış?

Ishida da hain değil , ne güzel , Haschwalth ile ne edicek merak ediyorum açıkçası  :wacko:

Çok cansız ilerliyor ya :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel ilerliyor çok  :LTkJN9u:  Yoruichi-samaaa  :bled1-onion-head-emoticon:

Urahara yine tam zamanın da yetişti. Askin bu defa gidici galiba, yoruichi dönüşüm de yaptı. Umarım Yoruichi tek başına halleder de, Urahara'yı bu dövüşte harcamazlar. Kubo başka dövüşe atlamadan şu dövüşü bitirse güzel olur 10-20 bölümde  :D

Potansiyel 5'liyi de görmüş olduk. Dolaylı olsa da Aizen Reis'i görmekte güzeldi :D  Belki İnoue de olabilir diye düşünmüştüm, bu Aizen'in söylediklerinden dolayı ama değilmiş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yoruichi ve arkacığını görmekten bi hal oldum açıkçası...

Urahara da gelmez , gelmez , geleceği tuttu. Açıkçası kendisini Yoruichi ile yakıştırıyorum ama sevmem Urahara'yı.

Şu Askin muhabbetinden sıkıldım , bir an önce Urahara'nın da yardımıyla yenilsin. Ama haftaya Toushirou'nun savaşı gösterilebilir gibi :/

Sayıyı güzel kılan şey bence Aizen-sama'nın accık bile olsa , görünmesiydi *-* Adının geçmesi yeter.

Ya da yetmez , özgürce Soul Society yollarında endamını göstermeli artık.

All hail Aizen-sama!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.