Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Son zamanlardaki en güzel sayı olabilir , evet.

Öncelikle , Askin haklandı anlaşılan aman geri dönüşü mönüşü olmasın , pek bi sevimsizdi zaten :/ *Quincyleri sevemedim , sevemem de , Askin'e nedense ayrı bi antipatim var*

Urahara'nın öldüğünü düşünmüyorum , dokunaklı bir veda sahnesi gibi yansıtıldı ama ölmez o , daha şu 5 savaş potansiyeli olayı ile işimiz var. Neliel onları kurtaracaktır , harekete geçti zaten. Neliel'in güzelliğine de ayrı bir parantez açmak gerekiyor tabi. Urahara yolun sonu derken , benim işim bitti hayde siz devralın manasında söylemiştir. Kurosaki ve Kuchiki , gerisini sizlere bıraktığım için affedin beni , dedi. Dedi demesine de benim aklıma takılan hangi Kuchiki? Büyük ihtimal Rukia bence ama bilemeyeceğim. Daha sonra Gerard tarafı... Toushirou'nun yaptığı espri , Byakuya'nın tepkisi , ''ağzıma kusmuk geldi'' diyerek bodoslama olaya giren Kenpachi...

Geri dönüşler , veda..

Haftaya Nel'in içeridekileri kurtarması , Gerard savaşı anlatılabilir * -*

Kubo , artık Aizen'i görmek istiyorum , bana Aizen'le gel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Könpoçi bonkoy oçtooo

Bu günler de mi gelecekti :D Malumunuz son arc , gösterilmeyen bankailer serisi malum .. Kyouraku , Urahara derkeeen Kenpachiii... Ama Gerard cidden güçlü bir rakip , onu bunu her şeyi kesen Kenpachi'ye bile kısa zamanda göz bandını çıkarttırdı. 

Acaba Lillynette-Stark ilişkisi mi var ??

Bekleyip görelim , merak içersindeyim *-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Üzerinde tartışılacak malzemeler var ama buralara kimse uğramıyor. Buralar hala dutluk.

Kenpachi'ye ne oluyor ya , bi berserker moduna girdi , sonra ikiye yarıldı adam , şimdi de kalkıyor. Kenpachi'ye hiç mi hiç yakıştıramadığım hareketler maalesef. Gücü kaldıramamış olması vs tamam ama , Kenpachi ya , Kenpachi. Bankai'ı insanı çok muallakta bıraktı zaten. Ama eminim ki bir süre sonra bununla ilgili detaylı bilgilere ulaşabileceğiz.
Belki de en başından beri olması gereken takım çalışmasını görmek çok güzeldi. Quincylerden her ne kadar hazzetmesem de , teki bile feci derecede güçlü ve en mantıklısı da yırtık dondan fırlarcasına saldırmamak. Hitsugaya'yı filan geçtim de Byakuya'nın sondaki hareketi ne güzeldi öyle *  -* Hitsugaya ile ilgili diyecek bir şey bulamıyorum , Ichigo'nun yokluğunu aratmamak için böyle çizilmiş herhalde. ( Acayip benzetiyorum , tek böyle düşünen olduğumu da sanmıyorum ) Havası , boyu falan allah allah.. Shiro-chan fangirllerine günler , aylar , yıllar doğdu. Okurken ''ne olmuş buna'' diye de , bi şaşkınlık hissetmedim değil. Sanırım Gerard tahmin ettiğim gibi parçalanarak ölecek , o adı var mıydı , varsa da ne olduğunu unuttum , o şey de parçalanıp , bir daha yenilenememek üzere aramızdan ayrılacak. Yani , umarım. Yeter , sıktı artık , yine garip bir şeye dönüşüp , yıkılmadım ayaktayım pozlarını görmek... 
Bir iki sayı sonra Gerard'ı görmeyiz umarım. 
Aizen-sama'yı en kısa zamanda tekrar sahalarda görürüz umarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Barış yazdı:

ÇARŞI KARIŞTI ÇARŞI HOOPP ALOOOO KİMSE YOK MU BEAAA 

Ortalık karıştıysa çekeriz emaneti

Spoiler

13a1cabcae664628.jpg

Hitsugaya'nın yeni hali İchigo'ya benziyor. Kubo'nun klasik karakter benzetmesi olmuş. Bu hali daha iyi. Sanırım yakında da ölecek. E tabi bir karakterin feda edilmesi gerekiyordu o da Toshirou oldu.

Ben hala İsshin ve Ryuuken'i bekliyorum. Kubo galiba unuttu bunları ya da final boss'ta mı gösterecek anlamadım. Hadi İsshin tamam ortalarda görünmek istemez felan ama olaylar quincy çevresinde geçerken gerçek bir quincy olan Ryuuken ortada yok (ben de varım aslında ama Kubo beni unuttu) . Caf caflı bir girişi haketti bence Ryuuken.

Başka bankai açacak, gücünü gösterecek kalmadıysa artık Ywach'ı alalım sahneye.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

''Mucizeler bitmek tükenmek bilmiyor'' , Allahım yeter , mucizesini de alıp gideceği günü merakla bekliyorum. Toshirou sen de öleceksen , öl.
İnoue'nin klasik ''savaşacağım , koruyacağım'' lafları , Ishida-Haschwalth , Yhwach-Ichigo konuşmaları dışında boştu. Hatta bunlar bile boştu. Gelecek hafta da , Yhwach'ın konuşmalarını görürüz gibime geliyor.
Ishida-Haschwalth karşılaşmasına biraz daha değinilmesini isterdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.