Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Rofh, 1 dakika önce yazdı:

Hayatımdan çalınan dakikaları keşke geri verebilse birisi.

Böyle dandik ve çöp bir manga olamaz abi Naruto çöpü bile bundan iyidir böyle birşey olmaz sinirden ne yazacağımı bilemiyorum şuan

Oooo buralar karışır, vaziyet alın :D

Finalinin aceleye gelmesi dışında (ki bence burada suç yayıncı kuruluşta diye düşünüyorum ) mangası bence süperdi. Anime konusunda aynı şeyi söyleyebilir miyim ? Eski olmasından dolayı başlangıç bölümleri kötüydü ve fillerlar fazla uzundu, eleştireceğim yanı tek bu galiba.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Sakuragi, 1 dakika önce yazdı:

Oooo buralar karışır, vaziyet alın :D

Finalinin aceleye gelmesi dışında (ki bence burada suç yayıncı kuruluşta diye düşünüyorum ) mangası bence süperdi. Anime konusunda aynı şeyi söyleyebilir miyim ? Eski olmasından dolayı başlangıç bölümleri kötüydü ve fillerlar fazla uzundu, eleştireceğim yanı tek bu galiba.

Abi sen koskoca kaptansın diyorsun ki içigoooooooo gel kurtar biziiiiiiiiii senin bir şerefin onurun var nasıl bunu söylüyorsun

650 küsür sayı Uraha ve Kyoraku'nun bankasini bekliyoruz ve bize verdiği şeye bak

Ywach'ı o kadar yüceltti güçlendirdi saçma bir ok ile gücü kesiliyor ve çöp içigo ona tek atıyor.......

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rofh, 1 dakika önce yazdı:

Abi sen koskoca kaptansın diyorsun ki içigoooooooo gel kurtar biziiiiiiiiii senin bir şerefin onurun var nasıl bunu söylüyorsun

650 küsür sayı Uraha ve Kyoraku'nun bankasini bekliyoruz ve bize verdiği şeye bak

Ywach'ı o kadar yüceltti güçlendirdi saçma bir ok ile gücü kesiliyor ve çöp içigo ona tek atıyor.......

Dediğim gibi sende sonuna sinirlenmişsin çoğumuz gibi. Haklısın ama sonu kötü diye bütün seriyi kötülemek haksızlık. Gotei 13 ile başlayan bir hayal kırıklığı vardır bende hep, ve evet Ichigo alacaktı Ywach'ı ama oldu bittiye getirip son bir iki bölümde bunu işlemek, dediğin gibi herkesin bankaisinin gösterilmemesi büyük eksiler. Zaten mangaka da aceleye getirdiğini bildiği için novel yada roman şeklinde devam hikayeleri yayınlıyordu ama hiç bakma şansım olmadı. Belki sen bakıp, isteklerine cevap bulabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğim gibi sende sonuna sinirlenmişsin çoğumuz gibi. Haklısın ama sonu kötü diye bütün seriyi kötülemek haksızlık. Gotei 13 ile başlayan bir hayal kırıklığı vardır bende hep, ve evet Ichigo alacaktı Ywach'ı ama oldu bittiye getirip son bir iki bölümde bunu işlemek, dediğin gibi herkesin bankaisinin gösterilmemesi büyük eksiler. Zaten mangaka da aceleye getirdiğini bildiği için novel yada roman şeklinde devam hikayeleri yayınlıyordu ama hiç bakma şansım olmadı. Belki sen bakıp, isteklerine cevap bulabilirsin.

Açıkcası şu saatten sonra Bleach görmek istemiyorum ya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani Bleach kendine yakışmayanı yaptı, bir çok etken var tabi sorumlu tutacağımız. Kubonun seriyi doğru götürememesi, okur sayısı azalması, yayıncıların zamanında önce bitirme kararı alması, ve Kubonun her şeyi oldu bitirdiye getirmesi gibi. Ama işte böyle serilerin en kötü yanı bu, yapacak bir şey yok. Mesela diziden örnek vericem ama Lost denilen bir efsanenin sonu veya Leyla ile Mecnun'un doğru düzgün bir sonu olmaması gibi. Gantz bu konuda ender serilerden birisi. Ya bir de sonu gelmeden biten serilerde var ? Manga ve anime dünyasının acı gerçekleri :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani Bleach kendine yakışmayanı yaptı, bir çok etken var tabi sorumlu tutacağımız. Kubonun seriyi doğru götürememesi, okur sayısı azalması, yayıncıların zamanında önce bitirme kararı alması, ve Kubonun her şeyi oldu bitirdiye getirmesi gibi. Ama işte böyle serilerin en kötü yanı bu, yapacak bir şey yok. Mesela diziden örnek vericem ama Lost denilen bir efsanenin sonu veya Leyla ile Mecnun'un doğru düzgün bir sonu olmaması gibi. Gantz bu konuda ender serilerden birisi. Ya bir de sonu gelmeden biten serilerde var ? Manga ve anime dünyasının acı gerçekleri :D

Seriyi daha erken bitirmesi gerekiyordu. Rukia ve Renji çöpü için harcadığı 50 küsür sayıyı çıkarıp düzgün bir final yapabilirdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.