Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Renji'nin ortaya çıkışıyla 0. takımın elinden geçenlerin nasıl güçlendiğini gördük.Bana göre Renji kaptan seviyesini geçti.En azından Kensei ve Ootoribashi'yi geride bıraktı.

0. takımın elinden geçenler böyle güçleniyosa Byakuya ve İchigo nasıldır acaba ?

Manga'nın son sayısı ile alakalı değil ama bi kaç sorum olucak;

Shinigami-Arrancar savaşında 2 tane espada hayatta kaldı.Bunlar Yammy ve Hallibel.Hallibel quincylerin elinde peki ya Yammy?Yammy'nin öldüğünü görmedik animede.Birde Grimmjow var.Ölüp ölmediği belli değil.Ama Kubo almanya röportajında şöyle bişey söylemişti ;

Peki Grimmjow? Yeniden görünecek mi?

Tite Kubo:  Zamanı geldiğinde akıbeti belli olacak.

Şeklinde.quincyler geldi hueco mundo'yu işgal etti Yammy'den ses yok.Animede Yammy en son Zaraki ve Byakuya dövüşünden sonra köpeğiyle konuşuyodu ama öldüğünü göstermedi.Grimmjow ve Yammy sonradan ortaya çıkabilir mi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Renji'nin ortaya çıkışıyla 0. takımın elinden geçenlerin nasıl güçlendiğini gördük.Bana göre Renji kaptan seviyesini geçti.En azından Kensei ve Ootoribashi'yi geride bıraktı.

0. takımın elinden geçenler böyle güçleniyosa Byakuya ve İchigo nasıldır acaba ?

Manga'nın son sayısı ile alakalı değil ama bi kaç sorum olucak;

Shinigami-Arrancar savaşında 2 tane espada hayatta kaldı.Bunlar Yammy ve Hallibel.Hallibel quincylerin elinde peki ya Yammy?Yammy'nin öldüğünü görmedik animede.Birde Grimmjow var.Ölüp ölmediği belli değil.Ama Kubo almanya röportajında şöyle bişey söylemişti ;

Peki Grimmjow? Yeniden görünecek mi?

Tite Kubo:  Zamanı geldiğinde akıbeti belli olacak.

Şeklinde.quincyler geldi hueco mundo'yu işgal etti Yammy'den ses yok.Animede Yammy en son Zaraki ve Byakuya dövüşünden sonra köpeğiyle konuşuyodu ama öldüğünü göstermedi.Grimmjow ve Yammy sonradan ortaya çıkabilir mi ?

Grimmjow geri gelir büyük ihtimal 0. takım soul society e ilk geldiğinde Urahara İchigo ile kon üzerinden bağlantı kurmuştu konuşma sırasında araya giren kişi Grimmjow olabilir.

Otoribashiden böyle birşey beklemiyordum adam bildiğin sadist çıktı ama kötü bir eşleşme oldu Mask kulak zarlarını delince. Kensei bu kadar çabuk yenilmemeliydi. Hisagiler sonrada katılır büyük ihtimalle hafif yaralandıklarına göre Hisagi  bankai açsın bir an önce  :rolleyes:

Hitsugaya da baştan harcandı ya  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3ira'nın yokluğunu ben doldurayım dedim :)

Türkçesi çıktığında eklenecektir...

Edit 1:Türkçe indirmek için ==> Bleach 563. bölüm indir (mangaturk.com)

Edit 2:Online okumak için   ==> Bleach 563. bölüm (turkcraft.com)

Renji tam işi bitirdi derken adam tekrar güçlendi :/ Ne baş belası çıktı.Bir daha ki sayıda sanırım Renji'nin yeni silahını görücez.Nasıl bi p-up aldığıda ortaya çıkmış olacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süperstar ölmedi gitti ya la. James de bölünüp bölünüp duruyor. Neyse Renji ediğin gibi bankaiye doğru gidiyor gibi. Katlanacağız artık bu bölümlere.

allah o süperstarın belasını versinde kurtulak artık kaç haftadır o keleş karakterle oyalıyo bizi kubo :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Renji^nin yeni bankaisi harika.Komamura'nın shikaisini andırıyo.Yeni zanpaktou yeteneklerini İchigodan da bekliyorum.Gerçi İchigodan uzun zamandır bekliyodum,Renjiden beklemiyodum büyük sürpriz oldu.Rukia'da büyük ihtimal bankai açmış olablir.Gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Renji^nin yeni bankaisi harika.Komamura'nın shikaisini andırıyo.Yeni zanpaktou yeteneklerini İchigodan da bekliyorum.Gerçi İchigodan uzun zamandır bekliyodum,Renjiden beklemiyodum büyük sürpriz oldu.Rukia'da büyük ihtimal bankai açmış olablir.Gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

aynen katılıyorum tite durdu durdu ensonunda bize güzel bişeyler karaladı renjinin bankaisi çok şekildi renji böyleyse ichigo ne olmuştur allah bilir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.