Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Tam diyodum ki Mayuri'yi kılıç kılıca dövüşmeyeli uzun zaman oldu diyodum,yine ilaç çıkardı :D Bu adam harbi manyak...

Orada ki Hitsugaya gerçek olmayabilir.Çünkü en son Urahara Kisuke kaptanların bankailerini geri almaları için kaptanları hollowlaştırmıştı.Örnekte aşağıda ki resim.

Ama şimdi ki bölümde bankaisi normaldi.Ya Hitsugaya sahte ya da Urahara'nın verdiği hollowlaşma ilacı geçici etkiye sahip...

ama sahteyse de nasıl sahte yaptılar.Kafamda deli sorular... :/

02.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyacaktır :D gerçi o durumdan daha farklı biraz ama yinede benziyor bea :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyacaktır :D gerçi o durumdan daha farklı biraz ama yinede benziyor bea :)< :)>

aynen benimde aklıma direk aynı şey geldi tite dalga mı geçiyor selam mı veriyor emin olamadım gerçi :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

594-soru :

Hisagi bu love denen quincy kontrolüne mi girdi ?

594-yorum:

Bu ne böyle ya tam diyorum bleach güzelleşmeye başlayacak manga toparlanıyo ertesi hafta cidden b*k oluyor.Matsumoto'lar zombi olmuşlar cidden çok hoş artık hep beraber walking dead çekerler.Ayrıca en son matsumoto'nun saçları kısaydı ne ara uzadı hayret.Byakuya'da da aynı şey oldu.Adam resmen karakter çizimlerini bile sallamaz hale geldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

594-soru :

Hisagi bu love denen quincy kontrolüne mi girdi ?

594-yorum:

Bu ne böyle ya tam diyorum bleach güzelleşmeye başlayacak manga toparlanıyo ertesi hafta cidden b*k oluyor.Matsumoto'lar zombi olmuşlar cidden çok hoş artık hep beraber walking dead çekerler.Ayrıca en son matsumoto'nun saçları kısaydı ne ara uzadı hayret.Byakuya'da da aynı şey oldu.Adam resmen karakter çizimlerini bile sallamaz hale geldi.

Hisagi Pepe denen quincy kontrolüne girdi sanırım.Çünkü "herşey pepe-sama için" dedi ve gitti..

Matsumotonun saçları zaten uzundu.Bi ara flashback oldu orada kısaydı belki karıştırıyo olabilirsin.Byakuya'da da bi değişiklik yok.Sadece pelerin gitmiş o kadar...

Şu Pepe Meninas'ı kontrol altına alınca Litotto'ya neden vurdurdu onu anlamadım :/ Ayrıca Pepe'nin de çok dandirik bi yeteneği var.Kubo her ırkta bi tane nonoş karakter yapıyo :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.