Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

Aizenin onu red etmesi tamamiyle araya bir tampon girmesini istemesiydi juha tam olarak napıyor ? Aizenin zamanında kestiği adamları kesiyor ruh kralının sarayına gidiyor onu öldürüyor ee aizen neden çıkıpda olaylara müdahale etsinki hepimiz aizenin plancı ve hamleleri görebildiğinide biliyoruz yani o başka birisini bekliyordu? ayrıcahiç fark ettinizmi bilmem ama juha ve aizen konuşmasında juha ''sadece konuşarak algımı bozmuş'' demişti yani şuanda juhada bi terslik var denme ihtimali var ayrıca aizenin kılıcı kazasından direk olarak parçalandı yani bir zanpaktosu varmı yokmu bilinmez yardım konusundada aizenden kral olmasını istemezler ama başka şekilde destek alabilirler mesela hougyoku ne işe yarar çevresindeki insanların potonsiyalleri var ise başarıya ulaşmalarını sağlar peki ichigonun gerçek gücünü hiç düşündünüzmu quency hollow insan fullbiring shinigami olması bankasinin özelliği oaln getsu hız güç mü alakası yok potansiyeli tabiki gelişme hızı bütün yeteneklerini alt ediyor aizen ona son şans olarak ne vermişti ? zaman verdi senkaimonla ss geçerken ordaki bekçiyi yok etti ve ichigonun potansiyeli ile savaşmak istedi çünkü ne kadar güçlü olursan ol eğer sana eş bir rakıbın yoksa sadece gereksiz zaman harcamış olurusn ayrıca şunuda demek isterimki ichigonun son formu ulqüora vs ichigodaki hollow hali olcak bankai son şekil yani :)BENİMKİNİDE OKUYUNNN :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

aizen bence kötü biri degil sadece kendi dogrularını yapıyor bakın shinigamiler onu öldükmek için neler yapdılar simdi totoaları tutuşunca aizen sama yardım ed :D

o yönden bakarsan kötü terimi diye bişey kalmıyor ki. hougyoku'yu beslemek için kaç tane kişiyi öldürdü, deneyleri için ne kadar insan acı çekti, amacı için gözünü kırpmadan 100bin insanı buharlaştırmaya kalktı aizende kötü değilse kim kötü merak ediyorum :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aizenin onu red etmesi tamamiyle araya bir tampon girmesini istemesiydi juha tam olarak napıyor ? Aizenin zamanında kestiği adamları kesiyor ruh kralının sarayına gidiyor onu öldürüyor ee aizen neden çıkıpda olaylara müdahale etsinki hepimiz aizenin plancı ve hamleleri görebildiğinide biliyoruz yani o başka birisini bekliyordu? ayrıcahiç fark ettinizmi bilmem ama juha ve aizen konuşmasında juha ''sadece konuşarak algımı bozmuş'' demişti yani şuanda juhada bi terslik var denme ihtimali var ayrıca aizenin kılıcı kazasından direk olarak parçalandı yani bir zanpaktosu varmı yokmu bilinmez yardım konusundada aizenden kral olmasını istemezler ama başka şekilde destek alabilirler mesela hougyoku ne işe yarar çevresindeki insanların potonsiyalleri var ise başarıya ulaşmalarını sağlar peki ichigonun gerçek gücünü hiç düşündünüzmu quency hollow insan fullbiring shinigami olması bankasinin özelliği oaln getsu hız güç mü alakası yok potansiyeli tabiki gelişme hızı bütün yeteneklerini alt ediyor aizen ona son şans olarak ne vermişti ? zaman verdi senkaimonla ss geçerken ordaki bekçiyi yok etti ve ichigonun potansiyeli ile savaşmak istedi çünkü ne kadar güçlü olursan ol eğer sana eş bir rakıbın yoksa sadece gereksiz zaman harcamış olurusn ayrıca şunuda demek isterimki ichigonun son formu ulqüora vs ichigodaki hollow hali olcak bankai son şekil yani :)BENİMKİNİDE OKUYUNNN :D

Aizen Yhwach'ın algısını bozduktan sonra Yhwach Vandenreich'e dönünce düzelmiştir.İlk saldırılar başladıktan sonra Yhwach SS'de kısıtlı bir süre kalıyordu.Aizen algısını bozduktan sonra bu süre daha da kısaldı.Ama şimdi algısının bozuk olma durumu söz konusu değildir ^^  Ve zanpaktou meselesi var.Bankai durumunda parçalanan zanpaktoular hariç diğer türlü parçalanan zanpaktoular kullanıcısının iyileşmesi ile iyileşiyor.Yani şu an Aizen mühürden kurtulursa zanpaktousuda elinde olur.

Şimdi bu sağ kol ortaya çıktığına göre geriye bi sol kol ve 2 bacak kaldı.Bakalım Kubo sensei onları nasıl ortaya çıkaracak

Bu Shihouin klanı çok acayip bi klan ya.Her türden silah,kalkan vb şey var.Ölen kralın yerine sağ kolu krallığa geçirdi.Shihouin klanı kralla bağlantılı sanırım.Animesi başladıktan sonra bi filler'da klanları işlemesini istiyorum Kubonun.4 büyük klan hala sır küpü.Kuchiki,Shiba,Shihouin ve bi klan daha vardı o hiç geçmedi sanırım mangada veya animede.Bunları animede filler bölüm olarak veya uygun bi yerde işlese çok güzel olur.,Merak perdesi kalkar.

İchigo Ywach ile kan bağı olduğuna göre o zaman krallada kan bağı oluyor.İleride İchigo kral olacak sanırım.Kubo yavaş yavaş işliyo mangada.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o yönden bakarsan kötü terimi diye bişey kalmıyor ki. hougyoku'yu beslemek için kaç tane kişiyi öldürdü, deneyleri için ne kadar insan acı çekti, amacı için gözünü kırpmadan 100bin insanı buharlaştırmaya kalktı aizende kötü değilse kim kötü merak ediyorum :D

ona bakarsan yamamoto aizeni öldürmek için kaptanları feda ediyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi bu sağ kol ortaya çıktığına göre geriye bi sol kol ve 2 bacak kaldı.Bakalım Kubo sensei onları nasıl ortaya çıkaracak

eğer böyle bişey olursa iyi gülerim hee :D bu sağ kol muhabbeti bütün dünyada olan ortak bi terim. game of thrones da kings hand var mesela kralın bütün işlerini yürüten kişi,  buda öyle bişeydir. bi tanedir sol bacağı falan göreceğimizi sanmıyorum.

ona bakarsan yamamoto aizeni öldürmek için kaptanları feda ediyor

dede de kötü ona iyi demedim zaten ben :D adam prensipleriyle yaşadı prensipleriyle öldü. soul society için bütün gotei 13'ü feda eder onların işi o. zaten kurban etmedi ki gidin savaşın işinizi yapın dedi. lütfen biraz düşünerek yazalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eğer böyle bişey olursa iyi gülerim hee :D bu sağ kol muhabbeti bütün dünyada olan ortak bi terim. game of thrones da kings hand var mesela kralın bütün işlerini yürüten kişi,  buda öyle bişeydir. bi tanedir sol bacağı falan göreceğimizi sanmıyorum.

Ya bende öyle sanıyodum.Yani sağ kol diyince mecaz anlamda krala yakın olan kişi,kralın has adamı sanmıştım.Ama bi yandan da kralın kolları ve bacakları olmayınca bunada ihtmal vermiştim ve bu sayıda öyle olduğunu gördüm

09.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler artik aizen oyuna girdi kyoraku simdilik guvende ve dierleride ama kalbindeki anahtar icin aizen bir plan yaptigi anda oyun biter acaba aizenin faktoru ne olck kendi istegi ile juha ile savasmazsa o yonden bi yarari olmaz ama mangada dikkat cekilen taraf neydi? Bence aizenin gücü hala var ama bellibi alanda sinirli demeye calistilar aizen ruhlar kralinin yerine gecebilir cunku onun muhurlerini acmayi dusunmuyorlar oyle bisey yapmazlarda bu arada kilic yenilenme islemi bankaide olmuyo dogru ama kilicin kabzasida kirilirsa olmuyor diye duymustum kurotsuchi den ve tabiki zaraki ve ichigo bunlarinda daha ne yapcklari asil faktorleri nedir ortaya cikmadi juhayi ichiginun yenme ihtimali yok gibi bise suanda bence aizenin reiatsusu kullanilacak adamin elleri gördünüz aizenin reiatsusu hala disari fiskiriyor ve yok etmeye meyilli gorecez

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.