Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

herkesin bir grimmjow beklentisi var nedendir anlamam napcak bu herif şimdi geldi çıktı eğer eski halindeyse rukıa bile şamar oğlanına çevirir bunu bleach hiç bir hype uyandırmıyor artık insanda en sevdiğim serilerden biriydi ama batırdı tite iyice abi en basitinden bizi o kadar bekletti zaraki için ichigo için zaraki'yi tuttu bi çocuğa heder etti ichigo'nun da daha zaten bankai sini bile göremedik abi herif bleach tarihinin en güçlü adamıyla dövüşüyo hala bankai açmadı geldiğinden  beri bi getsuga tenshousunu gördük o kadar ya juha ile dövüşüyon adam 0. takımı bile ipe dizdi sen hala shikai formunda yola devam kaç aydır bak oda-sensei ye adam bi gear-4 dedi yemin ediyom 2 hafta 4 gözle ne olacak acaba die bekledim her bölüm adam öyle bi heyecanla bitiriyoki bekleyemio insan bleach ide artık hiç bi halt olmuyacak gene die açarak okuyorum artık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

• 2 hafta sonra...

simdi çok cahilce bir soru sorcam bildiğim üzere bleach in animesi bitti final verdi mangasını okumadığım için bilemiyorum ama anlattıklarınıza göre manga hala devam ediyor bu konuda biraz kafam karıstı acaba naruto shippuden gibi 2. bir seriye mi basliyacak anime dedim ama animenin sonunda

ichigo final getsuga yapıyor urahara da aizen i mühürliyor die biliyorum

yani bu serinin sonu değilmi bleach in animöesini bitirmiş değilim filler leri atlayarak devam etsemde 

ulquiorra nın ölümünden sonra

iyice sıkıldım ve bıraktım ama nimenin sonunda ne olacağını yakalsık biliyordum ama işte dedğimim gibi biraz kafam karıstı daha önceden de bleachin mangasında animede olmatan seylerin olduğunu biliyordum ama bunun derecesini bilmiyorum biri bana bunu düzgün birssekilde açıklaybilirmi ona göre bleach in mangasına baslamam gereklimi yoksa animesi yeterli mi ona karar vericemde teşekkü ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

simdi çok cahilce bir soru sorcam bildiğim üzere bleach in animesi bitti final verdi mangasını okumadığım için bilemiyorum ama anlattıklarınıza göre manga hala devam ediyor bu konuda biraz kafam karıstı acaba naruto shippuden gibi 2. bir seriye mi basliyacak anime dedim ama animenin sonunda

ichigo final getsuga yapıyor urahara da aizen i mühürliyor die biliyorum

yani bu serinin sonu değilmi bleach in animöesini bitirmiş değilim filler leri atlayarak devam etsemde 

ulquiorra nın ölümünden sonra

iyice sıkıldım ve bıraktım ama nimenin sonunda ne olacağını yakalsık biliyordum ama işte dedğimim gibi biraz kafam karıstı daha önceden de bleachin mangasında animede olmatan seylerin olduğunu biliyordum ama bunun derecesini bilmiyorum biri bana bunu düzgün birssekilde açıklaybilirmi ona göre bleach in mangasına baslamam gereklimi yoksa animesi yeterli mi ona karar vericemde teşekkü ederim

finat getsuga tenshou'dan sonra anime bitmiyor, mangayı animeyi izledikten sonra okumanı öneririm ve animenin nasıl başlayacağı belli değil. biraz daha açık yazmayı deneyebilirsiniz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

morari25, 05 May 2015 - 5:34 PM tarihinde, yazdı:

snapback.png

Spoiler 

Spoiler 

finat getsuga tenshou'dan sonra anime bitmiyor, mangayı animeyi izledikten sonra okumanı öneririm ve animenin nasıl başlayacağı belli değil. biraz daha açık yazmayı deneyebilirsiniz

teşekkür ederim önerilenizi dikkate alıcam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mangada grimmjow geri mi geliyo yaa uff mangayı çok merak ediyorum bi,şi sorcam animesi ile mangası arasında _filler ler hariç_ bi farklılık varmı yani gidip animede kaldığım yerden mnagaya devam etsem bişi atlarmıyım

Biraz daha :) ayrıntılı manga. Kaybetmesin bence :) Tekrar açısından iyi olur tavsiye ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.