Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Bankai açtı da Yhwach'ı bankai ile zor yener , hatta yenemez. Daha değişik şekilli şukullu güçler gelecek ohooovv...
Haftaya bankai gösterilmez bence , babaları gösterir , Rukia-Renji'yi gösterir , Gerard savaşını gösterir , bir umut belki en sonda bankaiyi gösterir. Veya konuşma baloncuklarıyla dolu sayfalardan sonra , bankai gösterilebilir. Belki de bütün sayıyı bankai üzerine olabilir. Ve teoriler böyle uzaar gider...
İlk dediğimin olur yanı daha yüksek geliyor bana * -* Hadi hayırlısı , şaşırt bizi Kubo , ya da şaşırtma , kararsızım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangayı Türkçe okuyamayanlar buradan okuyabilir ; http://mangadenizi.com/manga/bleach/678/1 Umarım acelemanga'nın başına birşey gelmemiştir.

O kadar bankai bekledik bekledik adam bir sayfada kırdı be. Tekrar başa döndük. Kırılan bankainin geri dönmesi yeniden dövülmesiydi Oetsu nimaiya umarım ölmemişsindir sana tekrar ihtiyacımız var :S

İchigo'da gittiğine göre Yhwach'ı devirecek görünür veya tahmin edilebilir bir güç kalmadı. Babası ve Ryuuken gelse bile yapacak bir şey yok. Burada Aizen'e iş düşebilir. Aizen'in de öyle etkili olacak olacağını sanmıyorum Yhwach karşısında. Yoksa kötü sonla biten sayılı mangalardan olma yolunda mı Bleach?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.