Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

''A Perfect End''
Kubo yapma gözünü seveyim. 

O değil de muallakta bıraktılar. O reiatsu acaba Yhwach'a mı ait ? ''En mutlu anınızda sizi öldüreceğim'' gibi bir şeyler demişti. Ichigo da olabilir. Peki şu paneldeki ne oluyor ?? 

1jSgmmW.jpg

Şok et bizi Kubo. Şu saatten sonra gelecek her şeye hazırım.
İki hafta nedir ?!  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

şu son arc anime bittiğinden beri olan son arc. yani anime devam edecekse, bu berbat bitişi olan arcı gösterecekler sadece. bence bu saatten sonra hiç animeyle falan uğraşmasınlar. 10 yıl sonra dedi hiç bi halt anlamadım ee noluyor yani. hiç bi açıklama yok. 100 tane adamı savaştırdı yarısının olayı yarıda kaldı. rezalet. ben öyle aman aman bleach aşığı değilim. bazen sıkıntıdan patlayarak ama çoğunlukla zevk alarak takip ettiğim bir seriydi. yanarım yanarım bugüne kadar güncel takip edip beklediğim zamana yanarım. keşke hiç başlamasaydım mangaya. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Adam beni buga soktu ya küfür edicem edemiyorum üzüleceğim üzülemiyorum, Gaza geleceğim gelemiyorum, sevinecem çoşacam çoşamıyorum.Fikir beyan edicem edemiyorum fikir ile fikirsizlik içinde bugda kaldım Shounen Jump sağolsun Tite'yi kızdırdı galiba sonundaki o yazı yok mu hele "BÖYLECE HİKAYE SON BULDU" aslında denilen "Hikayeyi s*k*p bir kenara attım aga" wtf bu ne lan Naruto'yu izlemiş biri olarak Naruto gibi bir final yapsa umuduyla bekledim 40-60 sayfalık adam 20 sayfalık final yaptı lan 20 lan Tite nabıyon oğlum sen bu saatten sonra k.bakmada benim yazar olarak idolüm değilsin lan Naruto gibi en azından biraz açıklayacı final yapaydın orada bir sürü insan var lan hikaye sonunda ne olduğu merak edilen wtf..

Abi öfkeleyim biriyle küfürlü bleach tartışması yapmam lazım benim......yaaaa elim ayağım titriyor valla bak ben şuan üzün doluyum acayip şekilde en sevdiğim fanı olduğum seri son bulmuş ama öyle bir son bulmuş ki üznümü doyurabileceğim bir şey yok anlatabiliyormuyum üznümü vay be bak ne güzel bitirdiler mutlu son hikayeler mikayeler wtf wtf wtf 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Geçte olsa yazacak bir yer buldum. Son arctan bir şey anlamayan bir tek ben değilmişim. Hayal kırıklığına uğradım. Tamam manga senin istediğin gibi bitir ama çok fazla havada kalan şey vardı. Birçok karakterin akıbetinden haberimiz yok. Urahara'yı mı düşüneyim Isshin'i mi yoksa Grimmjoww ve diğerlerini mi? Ya da Ishida'nın full sayfa bile hak edememiş olmasına mı yanayım? Güç dengesi diye bir şey zaten bıraktım aramıyorum. Millet çiftler yüzünden birbirine girdi daha çok ama ben onların derdinde değilim. Bleach'in hep daha toplu bir konu akışına sahip olduğunu düşünürdüm. En azından okuduğum diğer shounen mangalara göre ama son arcda bayağı bir dağıttı. Güzel bir mangaydı alelacele harcandı gibime geliyor. Hadi bitsin artık deyip 2 bölümde fişi çekmişler gibi. Trollün babasını yediğimizi düşünüyorum. OP, FT ve Gintama'nın akıbetinden korkar oldum. (Sorachi son umudum sensin) :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: 

Kısacası shoujo mangalara yakışır bir finaldi shounene gitmedi kanımca....

dipnot: kira cidden öldü mü yani? :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 08.09.2016 at 02:44, pirabbean yazdı:

Geçte olsa yazacak bir yer buldum. Son arctan bir şey anlamayan bir tek ben değilmişim. Hayal kırıklığına uğradım. Tamam manga senin istediğin gibi bitir ama çok fazla havada kalan şey vardı. Birçok karakterin akıbetinden haberimiz yok. Urahara'yı mı düşüneyim Isshin'i mi yoksa Grimmjoww ve diğerlerini mi? Ya da Ishida'nın full sayfa bile hak edememiş olmasına mı yanayım? Güç dengesi diye bir şey zaten bıraktım aramıyorum. Millet çiftler yüzünden birbirine girdi daha çok ama ben onların derdinde değilim. Bleach'in hep daha toplu bir konu akışına sahip olduğunu düşünürdüm. En azından okuduğum diğer shounen mangalara göre ama son arcda bayağı bir dağıttı. Güzel bir mangaydı alelacele harcandı gibime geliyor. Hadi bitsin artık deyip 2 bölümde fişi çekmişler gibi. Trollün babasını yediğimizi düşünüyorum. OP, FT ve Gintama'nın akıbetinden korkar oldum. (Sorachi son umudum sensin) :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: 

Kısacası shoujo mangalara yakışır bir finaldi shounene gitmedi kanımca....

dipnot: kira cidden öldü mü yani? :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Yetiştirememiş galiba Kubo süre verilmiş ona o da uzattıkça uzattı yani yan karakterlerin savaşına 30 bölüm harcadı. Ee sonra finali de böyle çok kötü havada kaldı. Aizen arcından sonra bıraksa yeriymiş. Bence Hueco Mundo arcında da böyle çok uzatmıştı yan karakterlerin savaşlarını. Konu yok zaten Bleach'te yani bir konunun üstünden gitmiyor her arc bir kötü çıkıyor onu yeniyorlar. One Piece popüler bir seri o yüzden uzatılıyor uzatamasa daha hızlı yazardı Oda bence. Eskiden daha hızlı ve akıcı ilerliyordu Op'de. Ve onda da tekrar var bazı arclarda umarım sonlara doğru toparlar. Fairy Tail havada kalacak son seridir benim gözümde mangakası her karaktere ayrıca yer veriyor konular onda bağlanmayacak seviyede ve yavaşlıkta gelişmiyor baya hızlı arcları. Gintama ise filler tadında olan absürd komedi bölümlerini seviyorum. Son zamanlarda ciddileşti arcları Gintama'nında bağlanmayacak bir konusu yok kesinlikle karakterlerin işlenişi çok güzel, karakterler güzel o seride öyle aman aman bir konu yok Gintama'da da. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.