Jump to content

Avatar: Legend of Korra Hataları

kawaii kereste

Önerilen İletiler

mertin yazdıklarının tamamı yanlışki :D nasıl güzelce açıklamış oluyor:D

ateş bükücüler güneşten değil ejderhalardan öğrendiler

rüzgar bükücüler rüzgardan değil uçan bizonlardan öğrendiler

aslan kaplumbağlar birşey öğretmiyor yetenek veriyor

öğretme işini ejderhalar,bizonlar,köstebekler ve ay yapıyor

avatar wan dan başka birden fazla elementin yeteneğini alabilen yok

nedeni açıklanmıştı ama unuttum galiba ravaa ile ilgiliydi

son olarakda avatar wan, avatar aang den 10bin yıl önce yaşadı yani kaplumbağların nesli tükenmedi daha

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunlar ilk seride olanlardır ve ilk seride asla ejderha görünmemiştir ,en azından ben görmemiştim ,hatta bükücülerin belirli alanlar da güçlenmelerinin nedeni de budur...

Eğer hayvanlardan öğrenildi dersen ,öyle bir şey olmadı ,evet ,birinci seride hayvanlardan öğrenen kişiler vardı ama bu aslında, o hayvanlarında bükmeyi bildikleri için karşılaşanların onlardan öğrenebilmesiyle alakalıdır ,mesela bizonlara bakarsak ,onlar aslında sadece rüzgar bükmeyi bilen binekler ve hayvanlardır ve tüm insanlar ,"Avatar hariç" tek bir elementi bükmeye eğilimlidir ,yani senin dediğin gibi olsa herkesin avatar olabileceğini söyleyebiliriz...

"Aang" son kaplumbağayı gören kişiydi ,en azından öyle biliniyor ve kaplumbağaların yetenek vermek gibi bir gücü yok ,ilk başta da söylemiştim, kaplumdağa Aang'a şunun gibi bir şey söylemişti; "Biz eskiden insanların "çakralarını"" ,"insanları" (Veya canlılarla ilgili bir şeyden bahsediyordu.) "bükerdik." gibi bir şey söylüyordu ,yani ona yetenek vermedi ,bir anlamda Aang'i bükerek ona nasıl bükeceğini öğretti.

Not: Ben sadece 1.sezon ile ilgili konuşuyorum ,2.sezonu izlemedim...

Umarım yakında 1.sezonu tekrar edip ,2.sezonu da izleyeceğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mert sen CNBC-E denmi izledin avatarı hem az şey biliyorsun hemde yanlış biliyorsun

bukadar iddialı konuşcana aç türkanimeyi aang in 1. bölümünden başla DİKKATLİ izle sonrada korrayı izle

daha önce türkanimeden izlediysen bile tekrar izle ama DİKKATLİ İZLE

Ben kesin konuşmuyorum ve arada da "en azından ben öyle biliyorum" ,"en azından ben görmedim" vb. diyorum...

Buradan izlemiştim ama uzun zaman oldu ,bu yüzden söylediklerimin kesin gerçekler olduğunu söyleyemem...

Zaten bu konuya özellikle bakmıyorum ,cevabımı sadece yazmak için yazmıştım ,bir tartışma çıkmasını istemem ,istersen bu mesajı cevapla ama benim cevaplayacağımdan şüpheliyim ,dediğim gibi özel olarak bakmıyorum ve bakmam da sadece şans idi ,bu konuya cevabımı yazdığımdan beri ilk bakışımdı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.