Jump to content

All You Need Is Kill Mangaya Uyarlanıyor


Estable
 Share

Recommended Posts

Projenin Başında Takeshi Obata


 


pTdjfM0.jpg


 


Geçtiğimiz gün Shueisha’nın haftalık Young Jump dergisinde Hiroshi Sakurazaka’nın All You Need Is Kill isimli ünlü romanın mangaya uyarlanacağı duyuruldu. Projenin başında Death Note’ın mangakası Takeshi Obata bulunuyor. Hikaye taslağını Ryousuke Takeuchi’nin (ST&RS) üstlendiği mangada, Obata karakter çizimlerini Yoshitoshi ABe’nin (Serial Experiments, Texhnolyze) orijinal çizimlerine göre temellendirecek. Mini manga serisi Young Jump’ın 2014 yılının birleştirilmiş 6. ve 7. sayısında 9 Ocak’ta satışa sunulacak.


Hikayeden kısaca bahsetmek gerekirse; Dünya Mimics denilen gizemli bir uzaylı ırkı tarafından işgal edilmiştir. Keiji Kiriya ise United Defense Force’un zırhlı savunma askeridir. Keiji daha ilk hücumunda hayatını kaybeder, ancak açıklanamayan bir şekilde savaşın başladığı günden bir gün önce tekrar hayata döner. Tekrar tekrar ölüp dirilen Kenji’nin bu zaman döngüsü içinde yetenekleri de gelişmektedir.


R2HWspA.jpg

Mayıs ayında vizyona girmesi planlanan Edge of Tomorrow‘un vizyon tarihi Haziran ayına ertelendi.Sakurazaka’nın bilim kurgu fantastik bu romanı Viz Media tarafından 2009 yılında İngilizce olarak yayınlanmıştı. Ayrıca roman Tom Cruise (Bill Cage), Emily Blunt (Rita Vrataski), Charlotte Riley, Kick Gurry ve Marianne Jean-Baptiste gibi ünlü isimlerin rol aldığı Edge of Tomorrow ismiyle filme uyarlanıyor. Yapımcılığını Warner Bros.’un üstlendiği film, Amerika’da 6 Haziran 2014′te vizyona girecek.


 


Kaynak:Animefantastica


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.