Jump to content

"Uta no Prince-sama" Animesinin 3. Sezonu Onaylandı.

Misafir 3ira

Önerilen İletiler

8b27e44ea50d1503f4af31ab5b44a33d13859421

Serinin resmi websitesinden bugün yapılan açıklamaya göre 3.sezon için yeşil ışık yakıldı. Popüler anime serisinin 3. sezonun 2015 yılında gösterime girmesi bekleniyor. Ayrıca dün Yokohama Arena'da: "MAJILOVE 3rd Stage Live no Prince-sama Uta" haberleri de canlı etkinlikle ilan edildi.

İlk sezon "Uta no
Prince-sama♪ maji LOVE 1000%" 13 bölüm sürmüş 3 Temmuz-24 Eylül 2011 tarihleri arasında yayınlanmış. 2. sezon "Uta no☆Prince-sama♪ maji LOVE 2000%" ise 13. bölüm sürmüş 3 Nisan-26 Haziran 2013 tarihlerin gösterimde olmuştu.

Peki 3.sezon "Uta no☆Prince-sama♪ maji LOVE 3000%?" sizce kaç bölüm olmalıdır. Serinin son sezonu mu olmalı yoksa devam mı etmeli seri. Sizin fikriniz nedir?

Kaynak: http://www.crunchyroll.com/anime-news/2013/12/01/uta-no-prince-sama-tv-anime-3rd-season-confirmed

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pek sevinmedim açıkçası. :D Animenin konusu bana pek hitap etmiyor sanırım. Aşkı da boş geliyor. Şarkılarını da pek sevmem. Zevk meselsi diyelim... :ph34r:

Bi' Kaichou wa Maid-sama, Tonari no Kaibutdu-kun gibi anlamlı gelen shoujo türünde seriler varken... Hele yarım bitmiş 2. sezonu harika olabilecek seriler varken Uta no Prince-sama' nın 2. sezonu gelmesi gücüme gidiyor. Kami-sama Hajimemashitta vs. vs. gibi sevdğim serilere 2. sezon gelse biraz da olsa sevinirdim.  :angry:

Edit: Seriyi o kadar yerden yere vurdum ama iki sezonunu da izledim. :D Hoşuma giden birkaç karakter var. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah'ım bunu bana niye yapıyolar  :bsod-onion-head-emoticon:  2. sezon yetmiyomuydu sanki. Ama sanırım 3. sü 2. kadar kötü olmaz çünkü 2. sezondan daha saçma bi sezon yapmaları mümkün değil. :hehe-onion-head-emoticon: yok neymiş tüm insanları etkisi altına alan evrensel büyülü müyülü süper aynı zamanda über müzik  :bleeding-onion-head-emoticon:  isanlar gezegenlerin arasında uçuyo etraflarındada satürnün halkalarına benzer halkamsı şeyler dönüyodu ya  :bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah'ım bunu bana niye yapıyolar  :bsod-onion-head-emoticon:  2. sezon yetmiyomuydu sanki. Ama sanırım 3. sü 2. kadar kötü olmaz çünkü 2. sezondan daha saçma bi sezon yapmaları mümkün değil. :hehe-onion-head-emoticon: yok neymiş tüm insanları etkisi altına alan evrensel büyülü müyülü süper aynı zamanda über müzik  :bleeding-onion-head-emoticon:  isanlar gezegenlerin arasında uçuyo etraflarındada satürnün halkalarına benzer halkamsı şeyler dönüyodu ya  :bled2-onion-head-emoticon:

Sana katılmıyorum. BENCE BU SERİDE MİLLET AŞKINI İTİRAF ETCEK ŞARKIDAN ÇOK :embarrassed4-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.