Jump to content

Japonya'da Manga Satışlarında "One Piece' ilk sırada !

Misafir 3ira

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Attack on Titan gayet iyi bir sırada bana göre Bleach tam olması gereken yerde 

expulsion-onion-head-emoticon.gif?129286

yazmayacaktım vaz caydım hell-yes-onion-head-emoticon.gif?1292862mukayese edlen iki manga Bleach ve Attack on Titan woa-onion-head-emoticon.gif?1292862526   lütfen yaaa Bleach ile kıyaslanamaz bile whaaat1-onion-head-emoticon.gif?12928625

Düzenlenme: Zeynep (: tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Japonya'da Manga Satışlarında "One Piece' ilk sırada !     Oricon isimli Japon müzik ve kitap endüstrisinde veri sağlama konusunda uzmanlanşmış bir şirket, 19 Kasım 2012-17 Kasım 2013 tarihleri ar

Not = bu mangaları Kotonaru'dan okuyabilirsiniz, konuyu onların adresinden aldım > http://kotonaru.com/   "Terra Formars" ilgimi çekti. Tür: Aksiyon, Komedi,  Gerilim, Yetişkinlere Yönelik, Bi

650 bölüm olsa her bölüm 500 yenden <_<  iyi para valla iyi para.

expulsion-onion-head-emoticon.gif?129286

yazmayacaktım vaz caydım hell-yes-onion-head-emoticon.gif?1292862mukayese edlen iki manga Bleach ve Attack on Titan woa-onion-head-emoticon.gif?1292862526   lütfen yaaa Bleach ile kıyaslanamaz bile whaaat1-onion-head-emoticon.gif?12928625

Sana göre öyle bana göre her şey kıyaslanabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Terra Formars :wub: :wub:  yok mu çeviren :ph34r: Barış bir el atsan :D

bu manga ve "kotonaru" bu seriyi türkçeye çeviriyor, animesi yok yani, ileride belki çıkar :P Assassination Classroom'da sadece mangası var ve yine kotonaru çeviriyor türkçeye, ileride animesi çıkacak öyle yazıyor yabancı sitelerde B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

bu manga ve "kotonaru" bu seriyi türkçeye çeviriyor, animesi yok yani, ileride belki çıkar :P Assassination Classroom'da sadece mangası var ve yine kotonaru çeviriyor türkçeye, ileride animesi çıkacak öyle yazıyor yabancı sitelerde B)

sen de beni zır cahilin ettin ya  <_< çeviri hızı bakımından dedik onu sitede 6. bölüm günceli 52.bölüm  -_- başka da bir şey demiyorum susup köşeme çekiliyorum  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu Japonlar niye mangaları netten okumuyorlar da para veriyorlar anlamadım :D

Acaba yasak falan mı yoksa yetenekli mangakalara destek olalım hesabı mı? Belki de koleksiyon falan yapıyorlardır...

Netten okumakla elde okumak arasinda daglar kadar fark var bana gore... Ustelik bir futbol takimi tutarken bile cakma degil orjinal forma aliriz ki klube faydamiz dokunsun..O hesap yani...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bu Japonlar niye mangaları netten okumuyorlar da para veriyorlar anlamadım :D

Acaba yasak falan mı yoksa yetenekli mangakalara destek olalım hesabı mı? Belki de koleksiyon falan yapıyorlardır...

Japonya telif hakları konusunda oldukça katı kurallara sahip hem manga hem anime olsun dediğin şekilde paylaşım yapanlara çok ağır cezalar uyguluyorlar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach 15. sırayı haketmiyor  <_<

Araştırma tarihine dikkat etmek lazım, Bleach'in ara vermesi etkilidir sıralamada ve Bleach zaten araştırmanın sona erdiği 17 Kasımdan itibaren heyecanlanmaya başladı. 

Birde Japonlar çok okuyan insanlar, otobüste, yolda, her yerde. Yani internetten okumaya tercih edilebilir. Zaten gözünde yoruluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.