Jump to content

Great Teacher Onizuka Tanıtım(Anime)


Recommended Posts

Resmi ekleyen

Yaratıcı : Fujisawa Tohru

Durum:43 bölüm (97-98 yıllarının gururu)

Tür:  Komedi , Okul , Ecchi , Drama

Resmi ekleyen

eskiden yerleri gökleri titreten ünlü motorsiklet çetesinin lideri olan onizuka...çok acayip bir nedenden (tamamen sapıksal amaçları ile) öğretmen olmaya karar verir...iyi hoş bi şekilde staj aşamasını geçer ama başvuru yaptığı ilk okulda karşılaştığı büyük bir talihsizlik sonucu işe alınamaz...

Resmi ekleyen

bu sapıkça nedenlerinden vazgeçip başka işlerde şansını denemek ister ama öğretmen olabilecek tek fırsatı 3 saat içinde okula varabilmesi...ama bizim mükemmel sürücümüz okuldan tam 8 saat uzakta...öğretmen olabilmek için bu yolları nasıl aşacak peki...?

gerisi spoiler içerir arkadaşlar

Resmi ekleyen

kendini ne kadar zorlasada en sonunda öğretmen olabilmekte ama bu hikayemizin daha başı...melek öğrencileri ile buluşana kadar ne kadar mutlu olduğunu anlatamayan onizuka...anlatamadan hayali başına yıkılacak...binbir türlü dertle girdiği okulda,okula alınma sebebi okulun gizli psikopat sınıfına verilecek olması;ama kullanılan onizuka bu sınıfı düzeltebilecekmi yoksa psikopat sınıfın leşleri arasında mı kaybolacak..?

Resmi ekleyen

gördüğünüz gibi çok tatlı bi karakter XD...onizukanın yaratıcısı her ne kadar hikayesini ve karakterini çok güzel tasarlamışsa...özel onizuka mimikleri,jestleri,tavırları ve özel yüz ifadeleri ile hepinizin gönlünde taht kuracak bir karakter...!

Resmi ekleyen

Çoğu animeci eski yada ota b*ka bahane bulup animeyi elinin tersi ile iter...böyle bir anime izleyicisi olmayın...97-98 yıllarında yayınlanmışda olsa sonuçta şimdiki animeler kadar güzel bir konu ve çok zevkli zaman geçirebileceğiniz bir hikayeye sahip...hatta günümüz ecchi animelerin konuları saçmalamaya yönelik gitmeye başlasa da (ecchi olsunda konusunu ne yaparsak yapalım düşüncesi ağırlıklı)...bu anime her konuda harikadır...öyle ön yargıcı olmayın deneyin çünkü pişman olmayacaksınız(çok ecchilik yok ama yerinde çok güzel komedi yapıyo)...!

Resmi ekleyen

Daha fazla uzatmıcam iyi seyirler

Resmi ekleyen

Link to post
Share on other sites

GTO herkese onerırım konusu cok guzel. Ve konunun bağlantıları komedı ecchi hepsı yerlı yerınde cok fazla guldurur yerı geldığındede duygulandırır... İzleyin pişman olmucaksınız...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.