Jump to content

Eski Yaptığım Resimlerim Serbest Dall

BuRaX

Önerilen İletiler

Profesyonel mi yoksa amatör mü çalışıyorsun bilmem ama çok güzel çalışmalar çıkarttığın ortada.Eminim zamanla daha iyi işlerde çıkacaktır.

Bu arada kara kalem çalışmalarınıda görmek isteriz.

Emeğine sağlık

Lise zamanında türkiye 1-2-5 cisi olmuştum ordan koyularak biraz geliştirdim .

Üniversite yaptığım calışmalar prof olarak çalışıyorum bunun gibi daha yüzlercesi vardı ama bulamadım çoğunu hocalarım aldı ev taşınınca bi kutunun içinde kaldı ama hangi kutu gelde bul ... ayriyetten Bunlar benim sergi resimlerim hepside satıldı... Kişisel alanım normalde resim üstüne kuruluydu ama ben grafik tasarım ve animasyon programcılığına kaydırdım ayriyetten  artık nerden baksan 3-4 senedir elime kalem alıp cizmiyorum tablet calışmalar yapıyorum daha ağırlık cizgi filan karekterler oluşturup  örümcek yapıma sattıklarım oldu :D

Bu cizimlerim coğu alt taslak oluşturulup ortaya renklendirme olarak cıkan calışmalar herbiri nerden baksana 3-4 saatlik yapılan bir ince dokuma calışması diye bilirim... ama ordakiler hayel ürünü diye bilirim

şuanda saten kendi çapımda  15-16-18 yaşında 3 genci eğitiyorum  bakalım gelecekte nasıl bir yerlere gelecekler..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok hoş resimler :) renklendirme süper güzel sanatlarda ders aldın mı lisede yoksa kendin mi geliştirdin

Yok kendim geliştirdim baa tutupta sunu yap diyen olmadı sagdan soldan görerek ve bilgi edinerek geliştirdim...

güzel sanatlar okumadım ben

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.