Jump to content

Anime Kage Fansub ( AniKage )

4Respect

Önerilen İletiler

İlk olarak ,şimdiye kadar yaptığınız ve yapacağınız çalımalar için teşekkürler ,

İkinci olarak ,"anikage.com'da" üye girişi yapamıyorum ,yardım ederseniz sevinirim.

Üyelikler Yöneticiler tarafından onaylandıkdan sonra giriş yapılıyor malesef... Normal fansublara nazaran değişik bir sistem var diyelim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üyelikler Yöneticiler tarafından onaylandıkdan sonra giriş yapılıyor malesef... Normal fansublara nazaran değişik bir sistem var diyelim :)

Benim üyeliğim daha önceden vardı ve daha önceden üye girişi de yapabiliyordum ,"acaba şifremi mi yanlış kaydettim" diye düşünüp ,"şifremi unuttum" bölümündeki işlemleri tamamladıktan sonra ,10 dakika yazmasına rağmen ,30 dakika bekledim ama öyle bir mesaj gelmedi ,daha sonra "acaba buraya üye olmadım mı" diye düşünüp ,tekrar üye olmaya çalıştım ama "bu kullanıcı adı alınmıştır." ve "bu e-mail adresi kullanımda.'ya" benzer uyarılarla karşılaştım ,daha sonrasında 2 kez daha "şifremi unuttum" kısmını yaptım ve dün de aynı şeyleri denedim ama gene üye girişi yapamadım ve üye girişi yapmaya çalıştığımda "kullanıcı adı veya şifre yanlıştır." uyarıcı ile karşılaşıyorum ,yani kısaca üyeliğim uzun zamandır vardı ,yardım edersen sevinirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim üyeliğim daha önceden vardı ve daha önceden üye girişi de yapabiliyordum ,"acaba şifremi mi yanlış kaydettim" diye düşünüp ,"şifremi unuttum" bölümündeki işlemleri tamamladıktan sonra ,10 dakika yazmasına rağmen ,30 dakika bekledim ama öyle bir mesaj gelmedi ,daha sonra "acaba buraya üye olmadım mı" diye düşünüp ,tekrar üye olmaya çalıştım ama "bu kullanıcı adı alınmıştır." ve "bu e-mail adresi kullanımda.'ya" benzer uyarılarla karşılaştım ,daha sonrasında 2 kez daha "şifremi unuttum" kısmını yaptım ve dün de aynı şeyleri denedim ama gene üye girişi yapamadım ve üye girişi yapmaya çalıştığımda "kullanıcı adı veya şifre yanlıştır." uyarıcı ile karşılaşıyorum ,yani kısaca üyeliğim uzun zamandır vardı ,yardım edersen sevinirim.

Respect_xl skype adresim eklersen hesabını düzeltebilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Respect_xl skype adresim eklersen hesabını düzeltebilirim.

Zaten şifremi yenilemişsiniz ,çok teşekkürler ,sonunda üyeliğime giriş yapabildim...

Genellikle "e-mail" adresimi sadece üyelikler vb. için kullanıyorum ,bu yüzden genellikle "Skype" adresimi kullanmıyorum ve Skype'a giriş yapmayalı 1 yıl civarı oldu ,sadece "Hotmail'in" kendi sitesini ve "Windows Live Mail" kullanıyorum ,burada ve "AniKage" sitesinde arkadaş listeme ekledim...

Ve tekrar teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.