Jump to content

( 12 / 12 ) Noragami

3n4bL3

Önerilen İletiler

bitti mi  :confused-onion-head-emoticon:  yatttaaaa başlayabilirim artık :cheer2-onion-head-emoticon: 2.sezon gibi bir durum söz konusu mu? yoksa hikaye gerçek anlamda sonlandı mı? 2.sezon var gibi dersen istemeye istemeye beklemeye alıcam  :hell-yes-onion-head-emoticon: fikir ve görüşlerinizi bekliyorum fiber çevirmen  :cool-onion-head-emoticon:  

Mangası devam ediyor seriyi bitirdiler. Bence 2. sezonu gelmez çünkü ciddi bir bitiriş yaptılar açık bırakılan bir kısım olmadı ne kadar istesem de sanmıyorum ne yazık ki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 264
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Noragami Anime Türü : Shounen, Aksiyon, Macera Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2013 Çevirmen : Ghettosan Düzenleme : 3n4bL3 Özet; Bu diyar ve diğer diyar

işte bu çok güzel bir haber :rolleyes: şimdiden kolay gelsin  ^_^ sakıncası yoksa trailer ını paylaşmak isterim merak edenler için kısa bir tanıtım olabilir  :ph34r: 

Hiroshi Kamiya  :rolleyes: 

Posted Images

• Forum Admin

Mangası devam ediyor seriyi bitirdiler. Bence 2. sezonu gelmez çünkü ciddi bir bitiriş yaptılar açık bırakılan bir kısım olmadı ne kadar istesem de sanmıyorum ne yazık ki.

sevinsen mi üzülsem mi bilemedim şimdi  :ph34r: ama bittiyse izlemekten başka seçenek yok  :D emeğin için çooooookkkkkkk teşekkürler eline sağlık  ^_^ yeni serilerde seni görmek ümidiyle  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sevinsen mi üzülsem mi bilemedim şimdi  :ph34r: ama bittiyse izlemekten başka seçenek yok  :D emeğin için çooooookkkkkkk teşekkürler eline sağlık  ^_^ yeni serilerde seni görmek ümidiyle  B)

Çok teşekkür ederim :D Yeni seri aldım ama pek kızları sarar mı bilmiyorum :D okul/shounen/yuri :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Çok teşekkür ederim :D Yeni seri aldım ama pek kızları sarar mı bilmiyorum :D okul/shounen/yuri :D

yuri mi  :bleeding-onion-head-emoticon: sen de mi Sercan :bled2-onion-head-emoticon: ben hafiften hafiften uzaklaşayım  :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yuri mi  :bleeding-onion-head-emoticon: sen de mi Sercan :bled2-onion-head-emoticon: ben hafiften hafiften uzaklaşayım  :depressed1-onion-head-emoticon:

Ama konusu ve çizimleri mükemmel ilk içeriğine bakmadım sadece özet ve çizimlere bakmıştım sonradan öğrendim ama dönesim gelmedi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok güzel bir seriydi beyenerek izledim finalide harıkaydı keşke 2.sezonu olsa konu olarakta güzel ayrıca kaliteliydi emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim çevirimide düzenlenmeside harıkaydı açıkçası sezarın hakkını sezara vermek gerekir dimi ama yürekten sevgi ve saygılar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok güzel bir seriydi beyenerek izledim finalide harıkaydı keşke 2.sezonu olsa konu olarakta güzel ayrıca kaliteliydi emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim çevirimide düzenlenmeside harıkaydı açıkçası sezarın hakkını sezara vermek gerekir dimi ama yürekten sevgi ve saygılar :D

Güzel yorumların için çok teşekkür ediyorum. :) İlk serim olduğu için çok fazla yanlışlarım oldu ama bundan sonra daha güzel çeviriler vereceğime inanıyorum :) Yorumların için tekrar teşekkür ederim :) Gördüğünüz kusurları bana mesaj atarak bildirirseniz çokta hoşuma gider aslında :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel yorumların için çok teşekkür ediyorum. :) İlk serim olduğu için çok fazla yanlışlarım oldu ama bundan sonra daha güzel çeviriler vereceğime inanıyorum :) Yorumların için tekrar teşekkür ederim :) Gördüğünüz kusurları bana mesaj atarak bildirirseniz çokta hoşuma gider aslında :D 

açıkçası ben kusur hata göremedim gayet iyiydi bencee sonuçta harçadığın emek ve vakit var tek kelimeyle güzeldi çevirilerin devamını dilerim:)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.