Jump to content

( 12 / 12 ) Hamatora The Animation

3n4bL3

Önerilen İletiler

• 4 ay sonra...
  • Yanıtlar 166
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Hamatora The Animation Anime Türü : Gizem, Komedi, Süper Güçler, Dram Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2014 Çevirmen : WhovianWho., Can Özyurt Düzenleme : 3n4bL

üst üste harika haberler  :o sabırsızlıkla bekliyorum ^_^ kolay gelsin şimdiden  ^_^ karakterler ile ilgili tanıtım videosunu da eklemeden geçemiycem  :ph34r:  http://youtu.be/SNYBwkGXUME

Ben de heyecanlıyım hem izlemek ve çevirmek için elimden geleni yapacağım iyi bir çeviri için. :D

Posted Images

güzel bir anime emeği geçen herkese teşekkür ederim. şu an 6.cı bölümü izledim bir eleştirim olacak. çevirmen sürekli ÇN. ekleyip saçma sapan yorumlar katmış. espri yapacam diye animeyi katletmiş. tamam emeğinize sağlık ancak enson seni seçtim nice [pokemon] gibi saçma sapan bir espriyi görüncede tutamaıdm kendimi. lütfen bilgi dışında yada tek tük dışında ÇN eklemeyin. sürekli espri yapmaya çalışmayın..  animeyi katlediyorsunuz... herkese teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.