Jump to content

Selamlar :D

GuRdAlAdAr

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumu ve siteyi takip etmekteydim ama üye olamamıştım .

Şimdi üye oldum ve kendimi tanıtayım Dedim :D

Benim adım gürdal soyadım adar ( isim biraz garip gelebilir :D ) .

En sevdiğim anime : Bleach

En nefret ettiğim anime : School Days

En sevdiğim anime türü : Ecchi - Komedi - Okul - Aksiyon - Doğaüstü Güçler

En sevdiğim manga : Psyren

Umarım iyi anlaşırız eğer anime önerirseniz mutlu olurum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumu ve siteyi takip etmekteydim ama üye olamamıştım .   Şimdi üye oldum ve kendimi tanıtayım Dedim :D   Benim adım gürdal soyadım adar ( isim biraz garip gelebilir

Hoş geldin, eğer ingilizcen varsa ingilizceden mangaları oku. Asıl cevherler orada :D Öneri olarak, Steins;Gate önerebilirim, az da olsa ecchi si var, biraz aksiyon, dram filan. Ama asıl hikaye zaman

Hoş geldin Gürdal :)

Hoş geldin, eğer ingilizcen varsa ingilizceden mangaları oku. Asıl cevherler orada :D Öneri olarak, Steins;Gate önerebilirim, az da olsa ecchi si var, biraz aksiyon, dram filan. Ama asıl hikaye zaman yolculuğu.

Evet ingilizce biraz var ama manga okuyacak derecede değil Steins;Gate daha dün bitirdim öneri için teşekkürler :D

Bu arada başlığı yanlışlıkla yazdım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmm, madem Steins;Gate izledin, o zaman yeni öneri:

Spice and Wolf. Eğer bu da olmazsa Jinrui wa Suitai Shimashita animesi var.

Birincisi bir kurt kız ile bir tüccarın hikayesi. Ticaret hakkında konuştukları anlaşılması zor sahneler olsada güzel bir komedisi, romantizmi ve ecchisi var. Diğeri ise keşfedilmemiş cevherlerden biri. Konusunu okumadan direk izle. İlk bölümü anlamayabilirsin ama 3 bölüm içinde izlerken gülme krizine girmeye başlarsın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.