Jump to content

( 147 / 147 ) Toriko

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 244
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Toriko Anime Türü : Aksiyon Komedi Macera Bölüm Sayısı : 147 / 147 Yapım Yılı : 2011 Çevirmen : Theboss, yes23, Hinata-chan, Aisaka-san, KuramaUN -JenikVogl - Katsur

Çeviri tamamlandığına göre gerginliğe lüzum yok, herkese iyi seyirler..

Çeviriler büyük oranda bitti, tek hanelerde çevirimiz kaldı. :)

Posted Images

• TAÇE Yetkilisi

Çarşamba akşamı hazır olur demiştiniz.Son durum nedir ne zaman izleyebileceğiz.

Çarşamba akşamı düzenlemeler hazır olucak demiştik. Encode uploadı için net bir tarih söylemedik. 1 bölüm kaldı düzenlenecek, onun dışındaki 36 bölüm uploada hazır. 37 bölüm eklenmesi biraz zaman alıcak.

Düzenlenme: KuramaUN tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çarşamba akşamı düzenlemeler hazır olucak demiştik. Encode uploadı için net bir tarih söylemedik. 1 bölüm kaldı düzenlenecek, onun dışındaki 36 bölüm uploada hazır. 37 bölüm eklenmesi biraz zaman alıcak.

36 Bölümün uploada hazırsa  yüklemeye başlayabilir misiniz.37 'inci gelince onuda yüklersiniz biz o sıra 36 bölümü izleyelim hem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayır uzun bir süre yeni sezon hakkında bilgi çıkmaz belki yeni sezonda vermezler mangasında 'insan dünyası' arc bitti  'gurme dünyası' arc başlarken anime final verdi ilerki yıllarda net bilgi gelir :)

one piece gibi olacağını tahmin ettim ondan dolayı sordum . One piece de yeni dünya ile yeni başlangıç yaptı , bu da gurme dünyası diye başlangıç olabilir diye düşündüm . Mangayı takip etmediğim için yanılmışta olabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi dalgamı geçiyon ciddimisin anlamadım.4 gün önce dedin bunu 1 bölüm eksi diye upload etmiyonuzmu yani çok komik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• TAÇE Yetkilisi

Abi dalgamı geçiyon ciddimisin anlamadım.4 gün önce dedin bunu 1 bölüm eksi diye upload etmiyonuzmu yani çok komik.

Çeviri tamamlandığına göre gerginliğe lüzum yok, herkese iyi seyirler..

Düzenlenme: KuramaUN tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha 115'i kontrol ettim az bekle valla sövecem 

Arkadaşım şaka mısın? TAÇE ekibinin sadece toriko animesine baktığını mı sanıyorsun sen? Eğer başlanırsa bir kere encode ve upload eden arkadaş sunucuya geçer ve bitirene kadar çıkmaz bir bölüm ekleyim biri dursun, birini atıyım birini sonra atarımla yürümüyor bu işler! Eğer beklemek hoşuna gitmiyorsa izleme, ister bugün veririm yayına istersem 10 gün sonra, bu kadar yüzsüzlük olmaz ama çevirisi bitmiş encode edilecek diyoruz dalga mı geçiyorsun diyorsun ayıp be ayıp ayıp! Bir iş yapılacaksa tam yapılır, zaten tam yapılmadığı için bugün uğraşıyoruz bununla iyi o zaman tüm çevirmenler encoderlar işlerini yarım yapsınlar parça parça iş yapsınlar sizde bu animeyi beklediğiniz gibi bekleyin. İstediğiniz buysa yapılır elbette. Herkesin kaçtığı bir seriyi almışız canla başla çevirip bitirmişiz hala neler diyorsunuz, yazık!

Sakin koç :D Vur dedik adamı öldürdün :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

111-147. Bölümler Eklendi. İyi Seyirler... Böylelikle bir serinin daha finalini yapmış bulunmaktayız. Serinin çevirisinden emekleri geçen tüm çevirmenlere teşekkür ederim. TAÇE kurulduğundan bu yana bu seriyi bitirmeye çabalıyoruz ve en sonunda bitmiş olması çok güzel bir duygu :D (Mutluluktan uçuyorum ya :D ) Amacımıza bir adım daha yaklaşmış bulunmaktayız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.